Horoskoop

JÄÄR
Sinu mõtted liiguvad täna eriti kiiresti. Konkreetsele asjale keskendumine on raskendatud. Samas pakub lõbus seltskonnaelu sulle suurt rahuldust.
SÕNN
Tunned täna põhjendamatut hirmu, et sinu vastu ollakse ebaõiglane. Püüa oma sisemise jõu abil nendest kompleksidest vabaneda.
KAKSIKUD
Võid tunda ennast ebakompetentsena ja seetõttu piirad end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Ole optimistlikum ja usu endasse rohkem.
VÄHK
Täna on sul tavalisest raskem oma emotsioonidele vaba voli anda. Kipud ebameeldivaid tundeid endasse suruma, kuid selle tagajärjel võid peavalu saada.
LÕVI
Võimalikud tõrked ja vähene keskendumisvõime. Närvilisus ja rahulolematus enesega. Väldi ületöötamist, luba endale midagi meeldivat.
NEITSI
Oled täna tavalisest rahulikum ja suudad ka pingelistes olukordades enesevalitsuse säilitada. Hea päev kõikvõimalikeks läbirääkimisteks.
KAALUD
Sobiv päev selleks, et pühendada tavalisest rohkem aega oma kodule. Soodne koristamiseks, kodukaunistamiseks ja kokkamiseks.
SKORPION
Täna sobib sulle eelkõige rahulik õhkkond, kus sa ei pea kiirustama. Liigse surve all satud kergesti paanikasse ja stressi.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad sulle sisemise rahulolu ja eneseusalduse. Teiste arvamus ei lähe sulle põrmugi korda. Võimalikud seedehäired.
KALJUKITS
Võimalik, et pead täna langetama eriti kiireloomulisi ja tähtsaid otsuseid. Võta abiks oma intuitsioon ja samaaegselt püüa olla ettenägelik.
VEEVALAJA
Täna valitseb oht puutuda kokku petturitega. Võimalik, et suureneb huvi kõikvõimalike müstikaga seotud teemade vastu, kuid ole seejuures ettevaatlik.
KALAD
Kaldud täna olema kannatamatu ja tülid kaaslastega on peaaegu vältimatud. See võib põhjustada probleeme seedimisega. Püüa asju võtta huumoriga.

 

Print Friendly, PDF & Email