Horoskoop

JÄÄR
Täna aktiviseeruvad  eelkõige füüsilise tõmbega seotud suhted. Tunnetad endas kirge ja vajadust seda kellegagi jagada. Väldi liigset pealetükkivust!
SÕNN
Praegu on sinu jaoks väga oluline omada kedagi, kes oleks lähedane, mõistev ja abivalmis. Otsid soojust ja armastust rohkem kui kunagi varem.
KAKSIKUD
Ole täna tähelepanelik rahaasjades. Võimalik, et keegi püüab sind petta. Parem tee midagi loomingulist, ka on täna hea päev õppimiseks.
VÄHK
Hea päev uuteks ettevõtmisteks. Kui sa täna mõne projekti käima lükkad, hakkab see tõenäoliselt väga hoogsalt edasi liikuma.
LÕVI
Võimalik, et mõni austaja annab sulle oma tunnetest märku. Võid saada ootamatuid kingitusi või kutsutakse sind peole. Pööra tähelepanu välimusele.
NEITSI
Võid sattuda kummalistesse olukordadesse, kus sa ei oska käituda. Püüa jääda iseendaks ja väldi ebasiiraid ja ilmselgelt omakasupüüdlikke inimesi.
KAALUD
Peaksid täna suuremat tähelepanu pöörama oma isiklikele vajadustele ja soovidele. Ära lase teistel enesele liiga palju ettekirjutusi teha.
SKORPION
Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ja kontrolli alt väljuda. Kaldud hajameelsusse, äriasjades pole sa täna kuigi edukas. Ebasoodne aeg ka reisimiseks.
AMBUR
Võimalik, et sind häirib täna kellegi hoolimatus ja isekas käitumine. Püüa vältida olukordi, kus sõltud kellestki teisest. Parem hoia omaette.
KALJUKITS
Tõenäoliselt mõjud sa täna veidi lapsemeelsena. Hea päev teha midagi sellist, mida oled alati teha tahtnud, kuid pole kunagi söandanud.
VEEVALAJA
Hakkad nüüd inimestelt ootama vastutasu oma teenetele, kuid võid valusalt pettuda. Ära siiski lase depressioonil enese üle võimust võtta.
KALAD
Tänased planeediseisud võivad muuta sind ülitundlikuks ja emotsionaalselt ebastabiilseks. Kaldud võtma kõike liiga isiklikult ja solvud kergesti.

 

Print Friendly, PDF & Email