Horoskoop

JÄÄR
Sind lummavad täna uued ideed, eksootilised kultuurid ja teadusuudised. Püüa siiski välja sortida, mis sulle vajalik ja kasulik on.
SÕNN
Võimalik, et tajud täna teravalt, et mõningad su arusaamad on lootusetult vananenud. Hindad asju ümber ja hakkad maailma nägema uue pilguga.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest seltskondlikum ja tajud väga teravalt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just sulle rääkida oma isiklikest muredest.
VÄHK
Pööra täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada sinu toetust ja mõistmist. Hea aeg vanade arvete klaarimiseks.
LÕVI
Kui teed täna koostööd, võid saavutada ootamatu edu. Hea päev läbirääkimisteks ja lepingute sõlmimiseks. Oled avatud ja igati heas tujus.
NEITSI
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist üliemotsionaalsete inimestega. Kuid ära lase endale pähe istuda ja säilita enesekindlus.
KAALUD
Sinu meeleolu võib täna veidi nukker olla. Kipud ennast alahindama ja lased teiste märkuste tõttu oma tujul langeda. Püüa tegutseda iseseisvalt.
SKORPION
Sinu tujud on täna suhteliselt muutlikud. Soovid ja ideed vahelduvad nii kiiresti, et sa ei saa enam ise ka aru, mida tahad. Väldi pealiskaudsete lubaduste andmist.
AMBUR
Oled sotsiaalselt aktiivne. Soodne aeg uuele töökohale kandideerida, uusi ettevõtmisi algatada ja oma prestiiži tõsta. Ära lase õnnehetke mööda!
KALJUKITS
Võimalik, et satud täna ootamatult kriitikatule alla. Saa aru, et igaühel on õigus oma arvamusele ning kõigile korraga ei saagi meeldida.
VEEVALAJA
Oled täna enesekindel ja näitad julgelt välja, mida sa oskad. Tead täpselt oma väärtust ning oled üsna kompromissitu ja järeleandmatu.
KALAD
Tänased planeediseisud võivad sind mõjutada tegelema oma salajaste allasurutud tunnete ja hirmudega. Sellest võib sinu jaoks kujuneda oluline tõehetk.

 

Print Friendly, PDF & Email