Noor naine vahistati kohtusaalis (5)

Eile oli Kuressaare kohtumaja süüpingis Evelin Udrik, keda süüdistati korduvas kehalises väärkohtlemises.

Evelin Udrikut süüdistati selles, et olles joobnud, viskas ta tänavu 23. mail kella poole ühe ajal päeval Kuressaare Rimi kaupluse juhatajat ajakirjaga ja tekitas talle sellega lühiajalise tervisevigastuse.

Prokurör nõudis naisele kuue kuu pikkust vangistust, millele lisandus veel 19. detsembril 2015 mõistetud kandmata kaheksa kuu ja 14 päeva pikkune karistus. Kriminaalhooldaja on juba varem kohtule esitanud palve karistus täitmisele pöörata, kuna Udrik on tarbinud alkoholi.

Kokkulepemenetluses määrati Udrikule liitkaristuseks ühe aasta kahe kuu ja 14 päeva pikkune vangistus. Evelin Udrik oli kahtleval seisukohal, kas kokkuleppemenetlusega leppida, ja oli endast silmnähtavalt väljas. Pärast mõttepause ja valatud pisaraid otsustas ta siiski kokkuleppemenetlusega nõustuda.Udrik vahistati otse kohtusaalis ja toimetati arestimajja, kus talle kehtivad 15 päeva jooksul vahistamisreeglid. Pärast seda loetakse teda juba ametlikult kinnipeetavaks.

Udriku närvilisest meeleolust ei pääsenud ka ajakirjandus, kes sai sõnaliste ähvarduste ja solvangute osaliseks.

Evelin Udriku nimel on varasemast kuus kehtivat kriminaalkaristust ja 28 väärtegu. Viimati jõustus tema kohtuotsus möödunud aasta 9. detsembril. Udrikut on korduvalt süüdistatud vargustes ja kehalistes väärkohtlemistes.

 

Print Friendly, PDF & Email