Horoskoop

JÄÄR
Oled seltskondlik ja jutukas. Kaaslased ootavad sinu uusi huvitavaid ideid, mida sa pritsid välja nagu kuulipilduja. Hea päev läbirääkimisteks.
SÕNN
Võimalik, et oled täna tavalisest umbusklikum, mis raskendab suhtlemist kaaslastega. Sul pole erilist peomeeleolu ja hoiad pigem omaette.
KAKSIKUD
Võimalik, et su kannatus pannakse proovile. Võid sattuda üsna sürrealistlikku olukordada, kus ei saa kedagi usaldada peale iseenda.
VÄHK
Mõjud täna hajameelsena. Kipud igast asjast mingi sümboolse ja tähendusliku märgi välja lugema. Hästi sobib suhtlemine mõne kaardimooriga.
LÕVI
Kipud täna armukadetsema ja inimesi kamandama. Püüa leppida sellega, et sul pole õigust teisi käsutada. Las igaüks otsustab ise enda eest.
NEITSI
Täna tuleb tegeleda probleemidega. Hea aeg läbirääkimisteks. Oskad olla diplomaat ja suudad end teistele hästi arusaadavaks teha.
KAALUD
Tunned täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Hea päev reisimiseks, matkamiseks või ka lihtsalt metsa seenele minekuks.
SKORPION
Püüa olla koos lähedastega ja midagi ühiselt ette võtta. Näita oma head tahet, tee kingitusi, rõõmusta oma kallimat kena komplimendiga.
AMBUR
Täna on hea päev tegeleda füüsilist jõudu vajavate asjadega. Näiteks tee remonti või võta ette suurpuhastus. Ebavajalikud asjad viska minema.
KALJUKITS
Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini kui arvasid, ning suudad elust taas rõõmu tunda. Veeda aega perega.
VEEVALAJA
Hea päev religioossete ja ideoloogiliste probleemide lahendamiseks ning teadusliku töö edendamiseks. Minnes sügavuti, leiad vastused.
KALAD
Võimalik, et keegi püüab sind täna oma ladusa jutu ja meelitustega ära osta. Võta kindlasti natuke rohkem aega järele mõtlemiseks, kui olid plaaninud.

 

Print Friendly, PDF & Email