Lääne-Saare valla külade 2016. aasta VÕRKPALLITURNIIR

Kahjuks puudub pildilt Eikla küla võistkond, kes oli selleks hetkeks juba lahkunud.  Foto: JAANA SEPP

Kahjuks puudub pildilt Eikla küla võistkond, kes oli selleks hetkeks juba lahkunud.
Foto: JAANA SEPP

Lääne-Saare valla külade tänavune võrkpalliturniir toimus sel aastal 23. juulil Laoküla kiigeplatsi liivaväljakul. Osales viis võistkonda ja enamik võistkondi oli komplekteeritud ajaloolisest Kaarma piirkonnast. Sportlikud Kärla ja Lümanda piirkonnad tänavusel turniiril kahjuks ei osalenud.

Osalejate taust oli väga erinev. Palliplatsil võis kohata nii nooremaid kui ka vanemaid mängijaid, kuid kõigil neil (Aste küla, Eikla küla, Laheküla, Laoküla ja Nõmme küla) oli suur tahtmine turniir võita. Mängud olid võistluslikud ja kaasakiskuvad, täis kirge ja võitlusindu.

Pikad pallivahetused ja suurepärased tõrjed kaitsel panid kohaletulnud pealtvaatajad juba esimestele mängudele valjuhäälselt kaasa elama.

Turniiri ühtlasest tasemest tulenevalt ei saanud ükski võistkond teise geimi lõpus end võitjana tunda, sest paljud mängud olid nii tasavägised, et paremuse väljaselgitamiseks vajati ka kolmandat geimi.

Omavaheliste mängude ja kohamängude alusel kujunes Lääne-Saare 2016. aasta külade võrkpalliturniiril alljärgnev paremusjärjestus:
• Laheküla
• Laoküla
• Nõmme küla
• Aste küla
• Eikla küla

Osalejad tänavad Lääne-Saare valda ja Kaarma spordiklubi hästi korraldatud turniiri eest (väljak, supp, kohtunik, auhinnad jms). Parima tunde andis võistkondadele aga valla kingitud võrkpall, sest sellega saavad osalejad harjutada järgmiseks Lääne-Saare valla külade võrkpalliturniiriks. Spordiklubi Kaarma tänab omalt poolt Lemmi Pihelit ja Saksa talupoodi osalejatele valmistatud maitsva ja kosutava lõunasöögi eest.

Print Friendly, PDF & Email