Politseile andsid tööd vargused ja löömised (1)

Eelmisel nädalal sai politsei teateid mitmetest vargustest ja vägivallategudest, samuti jäi vahele mitu purjus juhti.

Teisipäeva õhtul sai politsei väljakutse Kuressaare gümnaasiumisse, kus lukustamata riietusruumist oli kahel alaealisel varastatud isiklikke asju.

“Poisid käisid kooli juures toimunud turniiril jalgpalli mängimas ja kui nad tagasi tulid, olid asjad kadunud,” rääkis Kuressaare politsei­jaoskonna patrulltalituse juht Matis Sikk. Juhtumi uurimiseks on alustatud väärteomenetlust.

Nädala jooksul on teatatud ka teisest vargusest – Kuressaare linnas varastati ühest korterist kaks televiisorit. Selles asjas on alustatud kriminaalmenetlust.

Neljapäeva varahommikul teatati, et Kuressaare linnas ühes korteris on toimunud meestevaheline lööming, kus võeti kasutusele ka nuga. “Kannatanuks osutus 43-aastane mees, kelle kiirabi haiglasse toimetas,” ütles Sikk ja lisas, et kahtlusalune on politseile teada. Juhtumi uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Reede päeval tuli politseil Kuressaares lahendada kahe venna kaklust. “Kaklejate rahustamiseks tuli üks vendadest kainenema toimetada,” nentis Sikk.

Nädalavahetusel teatati politseile ka ühest peretülist Orissaare vallas. Politseil tuli sündmuse lahendamiseks toimetada 22-aastane noormees arestikambrisse kainenema.

Reede öösel vastu laupäeva tabati liiklusjärelevalve käigus kaks viinastunud sõidukijuhti. 30-aastane mees kõrvaldati sõiduauto juhtimiselt Kuressaare–Sääre maanteel ja 47-aastane mees Kuressaare linnas Tallinna tänaval. Kokku kõrvaldati nädala jooksul mootorsõiduki juhtimiselt neli juhti.

Samuti on alustatud kaht väärteomenetlust, kui reede õhtul tuvastas politseipatrull Kuressaare linnas kahel alaealisel alkoholi tarvitamise tunnused.

 

Print Friendly, PDF & Email