Lennuki täitumus kasvas üle poole (2)

Saarte lennuliinide juulikuu statistika näitab, et lennuki täitumus on üle poole.

Transaviabaltika Eesti esindaja Rene Musta sõnul on rõõmustamiseks põhjust: “Juulikuu näitas meil häid tulemusi ja võib tõdeda, et inimesed on altid lendama. Tallinna–Kuressaare–Tallinna lendude täitumus ulatus suisa 59 protsendini ja Tallinna–Kärdla–Tallinna lendudel 46 protsendini ning kogu juulikuu lendude täitumuse keskmine oli 54,2 protsenti.”

Lendude täitumuse dünaamika näitab suursaarte osas kenasti kosuvaid numbreid ja kindlasti vajab märkimist ka asjaolu, et Saarte lennuliinid on Tallinna lennujaama märkmete kohaselt kõige punktuaalsem lennuettevõte, millel on 96% õigeaegselt väljunud lende.

“Lennunduses loeme hilinemiseks seda, kui lennuk saabub või väljub lubatud ajast rohkem kui 15 minutit hiljem,” rääkis Must. “Me soovime jätkuvalt anda endast parima saarerahva lennuteeninduses ja proovime oma täpsuse lippu ikka kõrgel hoida.”

Rene Musta sõnul annab ka Saarte lennuliinid oma pisikese panuse Hiiumaa ja Kuressaare sise- ja välisturismi ning tööelu edendamisel.

“Meil on hea meel järgmise eduka lennukuu täitumise üle – oleme oma lennuki pardal võõrustanud nii kohalikke lendajaid kui ka turiste ja ärireisijaid,” iseloomustas Must lennuperioodi. Ta lisas, et praegune kogemus näitab, et populaarsemad lennupäevad on esmaspäev, reede ja pühapäev.

 

Print Friendly, PDF & Email