Orissaare Triatlon tähistas juubelit

10. Orissaare triatlonil osalejad. ANDLA RÜÜTEL

10. Orissaare triatlonil osalejad.
ANDLA RÜÜTEL

9. juulil toimus järjekorras juba 10. Orissaare triatlon, mis vaatamata heitlikule ilmale oli üle ootuste rahvarohke. Juubelitriatloni läbis kokku 55 inimest, 12 naist ja 43 meest. Kunagi varem ei ole Orissaare triatloni läbinud nii palju naisi. Tänavu oli võistlejate plejaad eriti kirju, lisaks eestlastele oli osalejaid nii Inglismaalt, Soomest, Hollandist kui ka Saksamaalt.

Triatloni distantsil tuli läbida 300 m ujudes, 15 km rattal ja 4 km joostes. 10. triatloni parimaks osutus Villu Vakra, kes osales 2015. aastal ka maailma suurimal triatlonivõistlusel Hawaii Ironman ja saavutas seal eestlastest parima aja. Villu osales ka päris esimesel Orissaare triatlonil. Villu Vakra aeg Orissaare 10. triatlonil oli 39 minutit ja 47 sekundit.

Õrnema soo esindajatest saavutas parima aja, 51 minutit ja 24 sekundit, nooruke, kõigest 15-aastane Raileen Lelle. Parimatele pandi finišijoonel kaela traditsiooniline tammepärg.

Au kõigile triatloni läbinutele! Ainult distantsi läbinud teavad, kui suurt pingutust see nõuab.

10. Orissaare triatloni toimumist toetasid Remax, Pöide spordiselts, Eesti Kultuurkapital, Kalda kohvik ja Orissaare Sport. Suur tänu!

Kraaps ja kummardus korraldustiimile ja kõigile abilistele: peakorraldaja ja triatloni ellukutsuja Andre Kuntsel, päevajuht Marian Vaga, abilised Heiti Karafin, Jüri Saar ja Margo Rüütel.

Suur tänu, Margus Ligi, Rait Ränk, Mati Rüütel, Igor Raadel, Karmen Kaljuste, Mihkel, Tormi Joonatan, Sairos, Joonatan, Diiter, Simone, Kaljo ja Reine!

MTÜ Orissaare Sport

Print Friendly, PDF & Email