Marie Pihlas ootab MM-iks muutlikku ilma

TAMBET ALLIK

TAMBET ALLIK

Mullu Austrias St. Gilgenis Wolfgangsee järvel toimunud Zoom8-klassi maailmameistrivõistlustel hõbemedali võitnud Marie Pihlas astub taas võistlustulle ja ootab Roomassaares alanud võistlusteks muutlikke ilmaolusid.

“Võistluselt ootan eelkõige positiivseid emotsioone, kuid ka kohta esimese kümne hulgas, sest ma ei tea teiste võistlejate taset,” rääkis Marie Pihlas oma eesmärkidest kodustel tiitlivõistlustel. “Oma võistlusvormis ei ole ma kindel, sest viimati võistlesin teistega koos juuni alguses. Määravaks saavad aga kindlasti ilm ja kogemused.”

Marie Pihlas ei leia, et eelmisel aastal võidetud hõbemedal on talle kohustuseks ka koduvetel hästi võistelda, kuna spordisõpradel võivad seetõttu olla tema suhtes suured lootused. “Võistlemise ajal ma teiste ootustele ei mõtle ning eelmise aasta medalit minult keegi ära võtta ei saa,” märkis Marie Pihlas. “Roomassaares olen väga palju treeninud ja tean, kuidas ilm käitub. Samuti ei ole mul seljataga pikemat reisi, nagu paljudel teistel. Loodan, et ilm on muutlik, kuid ühe päeva jooksul võiks tuul stabiilseks jääda.”

Kes saarlastest peale Marie Pihlase veel koduvetel toimuvast MM-ist osa võtavad, loe lk 6.

 

Print Friendly, PDF & Email