Horoskoop

JÄÄR
Nüüd on uute avastuste ja intellektuaalse eneseväljendamise aeg. Sinu ideed leiavad toetust ning võivad realiseeruda. Hea suhe teistega.
SÕNN
Otsid kaastunnet ja headust, kuid püüa hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.
KAKSIKUD
Võimalik, et kohtud kellegi sellisega, kes esitab sulle kõrgemad nõudmised, kui täita suudad. Väldi enesepiitsutamist, jää selleks, kes oled.
VÄHK
Võid täna tühise asja peale vihastada ja sellega omale asjatult probleeme tekitada. Püüa enne mõelda ning alles seejärel tegutsema hakata.
LÕVI
Optimistlike mõjudega päev. Suudad igas olukorras säilitada külmaverelisust ning alustada liiva jooksnud ettevõtmisi. Püüa innustada ka teisi.
NEITSI
Hakkad ennast tühiste asjade pärast süüdistama. Püüa leida enesekindlust ja tegele asjadega, mis sul tavaliselt alati hästi õnnestuvad.
KAALUD
Oled seltsivam kui tavaliselt ning samuti suudad kuulata teiste inimeste nõuandeid. Võimalik, et saad enda jaoks midagi väga olulist teada.
SKORPION
Võimalik, et sul on raskusi enese kokkuvõtmisel ja mingile konkreetsele asjale keskendumisel. Samas teeb heameelt sõpradega suhtlemine.
AMBUR
Täna valitseb teineteise mõistmise ja andestamise meeleolu. Suudad hinnata teiste tundeid, tõenäoliselt puutud kokku väga meeldiva ja sügava suhtlusega.
KALJUKITS
Päev võib sulle tuua intriige armuasjades. Kipud iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada.
VEEVALAJA
Kipud täna olema laisk ja hooletu oma välimuse suhtes. Sinu enesehinnang on madal, kuid püüa end kokku võtta ja tegele endaga rohkem.
KALAD
Tänased seisud panevad sind  õppima asju, mida oled edasi lükanud. Võimalik, et satud kokku inimesega, kellega midagi lahendamata jäänud.

 

Print Friendly, PDF & Email