Tivoli sai loa tulla Ida-Niitu (7)

Eilsel istungil andis Kuressaare linnavalitsus Tivoli Tuur OÜ-le loa paigaldada Tivoli lõbustuspark 18.–28. augustini Tallinna tn 78 kinnistule, vahendas linnavalitsuse pressiesindaja Kristiina Maripuu.

Vastavalt linnavalitsuse korraldusele saab lõbustuspark olla tööpäeviti avatud kell 15–21, laupäeviti kell 12–21 ja pühapäeviti kell 12–20. “Linnavalitsus möönab, et lõbustuspargi tegevus häirib läheduses elavaid inimesi ja palume neilt juba ette vabandust võimalike ebameeldivuste pärast,” sõnas linnapea Madis Kallas, viidates Ida-Niidu elanike ühispöördumisele. “Seetõttu lühendasime lõbustuspargi pühapäevast lahtiolekuaega ja lisasime nõude, et ürituse territoorium peab olema piirdega ümbritsetud,” lisas ta.

Suhtluses Tivoli Tuur OÜ-ga andis linnavalitsus korduvalt mõista, et ürituse läbiviimiseks sobiks tunduvalt paremini linna puhkeala aadressil Kalda pst 1, kuid selles osas kokkuleppele ei jõutud. “Pidime oma otsuses lähtuma ka sellest, et ürituse lubamine Tallinna tn 78 kinnistule oli ainus variant, et Tivoli lõbustuspark Saaremaale üldse tuleks. Samas on kahju, et lõbustuspargi Saaremaale toomise nimel ei olnud meil võimalik kohalike inimeste arvamusega arvestada,” tõdes Kallas.

Linnavalitsus paneb lõbustuspargi külastajatele südamele, et nad pargiksid oma autod selleks ettenähtud kohtadele ega hõivaks hoovialadel kohalike elanike parkimiskohti. “Suhtlesin Kuressaare politseijaoskonna juhiga ja palusin ürituse osas ka politsei täiendavat tähelepanu, eriti, mis puudutab liikluskorraldust,” ütles Kallas ja lisas: “Linnavalitsus võttis seisukoha, et kui üritusega seonduv endiselt avalikku korda riivab, siis tuleval aastal sellesse kohta lõbustusparki enam ei lubata.”

 

Print Friendly, PDF & Email