Merineitsi sai uue omaniku (3)

Külalistemaja Merineitsi, mis varasemalt kuulus Saaremaa Spa Hotellide alla, müüdi maha Ants Andresonile, kes plaanib majutustegevusega jätkata.

UUED OMANIKUD: Laura Sohvie ja Oskar on kolmas põlvkond Liblikute suguvõsast, kes Saaremaa spaamaastiku pioneeriks olnud firma juhtimisega tegelema hakkab. MAANUS MASING

Saaremaa Spa Hotellide üks omanikest Laura Sohvie Liblik kinnitas, et Merineitsi külalistemaja on saanud uue omaniku, kuid mis on külalistemaja edasine saatus, ta kommenteerida ei osanud.

Merineitsi uue omaniku, muu äritegevuse hulgas lukslimusiinide rendiga A-Lim tegeleva Ants Andresoni sõnul tuli otsus suhteliselt spontaanselt, sest varem polnud isegi selle asukoha suhtes mingit ettekujutust: “Tulime lihtsalt kohapeale vaatama ja nii otsustasimegi ära osta. Hind sobis ning kõik klappis. Mõtlesime, et miks mitte,” lausus Andreson, kelle sõnul on neil ka puhkekeskus Pärnumaal ja tegevuse mitmekesistamiseks on uus ost kindlasti abiks.

“Eks temast saab ikka samasugune Merineitsi, aga võib-olla lihtsalt hakatakse sellega aktiivsemalt tegelema,” kommenteeris Andreson asutuse tulevikku.

Ta lisas, et kui siiamaani oli külalistemaja lisa suurtele hotellidele, siis nüüd proovitakse see eraldiseisvalt paremini tööle panna.

“Teeme korraliku kodulehe, Facebooki ning hakkame siis nii eestlastele kui ka välisturistidele majutusteenust pakkuma.”

Juba mõne järgneva päeva jooksul püütakse teha esimesed ettevalmistused ning muutused külaliste vastuvõtuks.

Esimesi külalisi loodetakse Merineitsis majutada ligikaudu kuu aja pärast.

 

Print Friendly, PDF & Email