Horoskoop

JÄÄR
Oled täna hooletus ja optimistlikus meeleolus. Tugev tõmme pidutsemise ja seltskonnaelu poole. Ideaalne päev loominguliseks tegevuseks.
SÕNN
Käitud täna tundelise, südamliku ja pehme inimesena. Suudad olla tavalisest kaastundlikum ja tähelepanelikum. Samas kipud liiga kergesti solvuma.
KAKSIKUD
Oled keskendunud ja loov. Ilmneb soov oma materiaalset heaolu parandada. Suhetes püüa olla mõistvam ja heasüdamlikum.
VÄHK
Täna on päev, mil soovid eelkõige oma lähedastega intiimselt suhelda. Võõrastele on sul end raske avada. Jätad usaldusväärse isiku mulje.
LÕVI
Aktiviseeruvad loomingulised energiad. Võimalik, et suudad leida lahenduse juba pikka aega kestnud probleemile. Suhted paranevad.
NEITSI
Täna sujuvad kõige paremini eelkõige need tegevused, mis nõuavad sinult oskust olla iseseisev ning otsustusvõimeline. Kipud domineerima.
KAALUD
Täna on suurenenud sinu vajadus süstemaatilise tegevuse suhtes. Püüad luua oma elus korda ning korrapära, kuid see võib raskeks osutuda.
SKORPION
Hea päev otsida suhtlust iseendaga. Vaata üle oma tegelikud soovid ning vajadused. Ära lase teistel ennast liigselt mõjutada ja ära kasutada.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna soovi võtta ette mõni reis või matk loodusesse. Tööasjad ja ametlikud suhted jäävad nüüd tahaplaanile. Pidutse!
KALJUKITS
Nüüd aktiviseerub sinu vaist ja intuitsioon. Suudad juba põgusa vestluse käigus ära tunnetada, kas inimene on ausate kavatsustega või mitte.
VEEVALAJA
Oled täna liiga nõudlik ning seetõttu tunned kerget rahulolematust kõige ja kõigi suhtes. Vähenda oma kõrgeid nõudmisi, tunne rõõmu lihtsatest asjadest.
KALAD
Täna on päev, mil võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kellega sul juba ammu pole olnud aega tegeleda. Hea aeg suhtlemiseks lastega.

 

Print Friendly, PDF & Email