MIS JUHTUS

NIITIS MAHA: Esmaspäeva hommikul rammis Audi linnas tänavavalgustusposti.  IRINA MÄGI

NIITIS MAHA: Esmaspäeva hommikul rammis Audi linnas tänavavalgustusposti.
IRINA MÄGI

Nädalavahetusel laekus politsei- ja piirivalveameti ennetus- ja menetlustalituse juhi Kaido Vahteri teatel politseile 21 väljakutset, millest 12 olid seotud alkoholi tarbimise tagajärjel tekkinud probleemide lahendamisega.

Reede hilisõhtul kell 23.37 teatati peretülist Kuressaare linnas, et isa on joobes ja agressiivne. Osapooled õnnestus maha rahustada.

Laupäeva hilisõhtul kell 23.14 teatati aga politseile, et Kuressaare linnas liigub ringi meesterahvas, kes sõimab ja ähvardab teisi inimesi. Politsei toimetas kainenema 1969. aastal sündinud alkoholijoobes meesterahva. Toimunu asjaolud on selgitamisel. Positiivsena võib Vahteri sõnul välja tuua selle, et ühtegi joobes mootorsõidukijuhti liiklusest ei tabatud.

4. juulil kell 7.44 sai politsei teate liiklusõnnetusest Kuressaares. Sõiduauto Audi oli otsa sõitnud tänavavalgustuspostile. Kuna inimesed õnnetuses viga ei saanud, juht omab juhtimisõigust ja oli kaine, siis viidi sõidukijuht kokku Kuressaare linna esindajaga kahjude lahendamiseks ja juhtum jääb kindlustusele.

 

Print Friendly, PDF & Email