Leisi otsib kaunimaid ehitisi

Leisi valla külaelu komisjon ootas 30. juunini ettepanekuid kaunimate pereelamute ja turismitalude, suvekodude, tootmistalude ja tootmishoonete, kortermajade, asutuste, külaplatside ja külade väljaselgitamiseks. Üldise heakorra raames paluti teatada ka kolemajadest ja ohtlikest ehitistest.

Nii valla kantseleijuhataja Aasa Allikson kui ka külaelu komisjoni esimees Inga Põlluäär ei osanud eile veel kommenteerida laekunud avalduste arvu, kuna avaldusi oodati valla kantselei meiliaadressile ja neid ei oldud veel kokku loetud.

Laekunud avalduste ülevaatamisele järgneb Põlluääre sõnul ehitiste valdajatelt nõusoleku küsimine hindamiseks ning seejärel teeb külaelu komisjon ringkäigu, selgitamaks välja kõige kaunimad hooned.

Autasustamine toimub nii, nagu viimastel aastatel traditsiooniks saanud, augusti algul toimuval Karja kihelkonna päeval, kus premeeritakse parimaid.

Laekunud avaldused kolemajade kohta on Põlluääre sõnul rohkem vallavalitsuse rida. Valduse omanikule tehakse vajadusel vastav ettekirjutus, millele mittereageerimise korral on omanikule võimalik määrata trahvi.

Tiina Nõmm

 

Print Friendly, PDF & Email