Kärla muusikakool lõpetas õppeaastat

Pildil on Kärla muusikakooli pere 25. mail 2016. AIVAR ARGE

Pildil on Kärla muusikakooli pere 25. mail 2016.
AIVAR ARGE

25. mai õhtupoolikul oli Kärla hubane rahvamaja täis siginat-saginat, ootusärevust ja magusat lillelõhna. Siit-sealt kostusid veel mõned pillihelid ja peegli ees said viimast sätungit pidukleidid ning kikilipsud. Algamas oli Kärla muusikakooli lõpuaktus.

Õhtu tähtedeks olid muidugi meie viis lõpetajat, kel seljataga seitse aastat õpinguid muusikakoolis. Sel kevadel lõpetas Kärla muusikakooli XIV lend: Samuel Arge, Imeliine Mändar, Victoria Mürk, Triinu-Liis Torri ja Kaisa Tänav. Palju õnne lõpetajatele ja nende peredele!

Muusikakooli aasta sai kirju, sellesse mahtus nii toredaid ümberkorraldusi kui heade traditsioonide jätkumist. Vahelduseks argisele tunnitööle – pilliharjutamisele – toimus hulgaliselt meeleolukaid esinemisi ning kontserte nii omas vallas kui ka väljaspool. Kordaläinuks võib kindlasti nimetada lustilist pillilaagrit Võhma külamajas, mille tulemusena valmis korralik kontserdikava, ning Vikil Mihkli talumuuseumis peetud jõulupidu.

Õppeaasta on läbi! Hurraa! Olge tänatud, meie vahvad õpilased, lugupeetud lapsevanemad, südikad õpetajad, suuremeelsed toetajad, andunud fännid!
Suured ja soojad tänud vallamajja, rahvamajja, koolimajja! Ilusat suve!

Muusikakool paneb nüüd mõneks ajaks “pillid kotti”. Sügisel kohtume! Päris kindlasti!

Imbi Kolk, direktor

Print Friendly, PDF & Email