VIDEO: Oma tükikese Saaremaad võitis kolmelapseline pere

ÕNNELIK VÕITJA: Pere pisemaga rõõmustab ootamatu lillekimbu ja täiesti oma tükikese Saaremaa üle Saarte Hääle tellija Kristel Hallik. MAANUS MASING

ÕNNELIK VÕITJA: Pere pisemaga rõõmustab ootamatu lillekimbu ja täiesti oma tükikese Saaremaa üle Saarte Hääle tellija Kristel Hallik.
MAANUS MASING

Saarte Hääl loosis koostöös LVM Kinnisvaraga kõigi lehetellijate vahel jaanipäevaks välja päris oma krundi Pihtla vallas Mustla külas, 13 km kaugusel Kuressaarest.

Õnnelikuks võitjaks osutus Kristel Hallik Kuressaarest, kelle peres on kasvamas kolm väikest last. Nagu lubatud, toimus loosimine vahetult enne jaanilaupäeva ja kujunes küllaltki emotsionaalseks – võitja ei suutnud esiti uskuda, et tükike Saaremaast nüüd just nende perele kuulub.

Kõne lillepoest

Läinud kolmapäeva hommikune telefonikõne, mis palus Kristelil toast õue astuda, et vastu võtta lillekimp, pani naise mõtlema, ehk on välismaal töötav kaasa talle jaanideks lilli otsustanud saata. Õues Saarte Hääle vastutavalt väljaandjalt Gunnar Siinerilt hoopis krundivõidust kuulmine tõi Kristelile aga rõõmupisarad silma.

“Esialgu mõtlesin, et mis lillepoest helistatakse ja mis lilled? Abikaasa käib välismaal tööl, mõtlesin, et misasja, kas tõesti tema, aga midagi muud ei osanudki arvata,” tunnistas õnnelik võitja. Üllatus oli tema sõnul tõeliselt suur: “Terve päeva olin pärast täitsa šokis.”

Oma õnne ei suutnud ta päris hästi ka veel eile uskuda, ehkki mainitud “šokk” oli üle läinud. “Aga tunne on jätkuvalt super, mul on väga hea meel,” kinnitas Kristel Hallik. Naine tunnistas, et Saarte Häält ta ekstra loosimise pärast ei tellinud, sest leht on tal kodus käinud otsekorraldusega juba tükk aega. Kristeli sõnul on ta Saarte Hääle tellija olnud juba aasta või rohkemgi.

Samas oli ta kursis, et krundiloos toimub. Millal täpselt, oli siiski meelest läinud. Salamisi mõtles ta ikka, et võiks ju võita küll. “Kes ei tahaks siis võita, aga ega ma otseselt lootnud,” tunnistas ta.

Kristeli peres kasvab kolm last ja praegu elatakse Kuressaares korteris. Seega läks võit iseenesest õigesse kohta, sest suurem elamine, kus lastel oleks omad toad, kuluks perele marjaks. Naise sõnul tahaks nad kangesti oma maja ehitada, kuid nüüd peab veidi arvutama, millal ja kuidas ressursse jagub.

Päris kohe ilmselt ehituseks ei lähe. “Edaspidine plaan on küll majaehitus. Käisime piilumas ka juba ja koht tundub igati ilus ja hea,” kinnitas Hallik. “Täitsa võiks kujutleda ennast seal elamas!”

Konksu polnud

Saarte Hääle vastutava väljaandja Gunnar Siineri sõnul tähistab Saarte Hääl tänavu juba 10. sünnipäeva ja praegu võib öelda, et saarlased on Saarte Hääle omaks võtnud. “Lugejaid tuleb aina juurde ja see omakorda paneb ka meid pingutama, et lugejale enamat pakkuda,” kinnitas Siiner. Kuna lehel on käimas esimene juubeliaasta, otsustati koostöös LVM Kinnisvaraga lugejate vahel loosida midagi, mis oleks jääv. Ja mis võiks olla veel parem kui päris isiklik tükike Saaremaad. “Mulle meenub, et osa lugejaid ei suutnud uskuda, et tõesti krunt loosis on. Helistati ja uuriti, milles konks on? Ei olnud konksu,” kinnitas Siiner. “Võitjale soovime kogu toimetuse poolt õnne!”

Print Friendly, PDF & Email