LUGEJA KIRI: Noored, tulge lõhutut remontima! (2)

 

Noored, kes te 9. juuni öösel Transvaali tänaval aiaväravat lõhkusite, võiksite nüüd seda remontima tulla.

Ma ei kutsunud kohe politseid ainult seepärast, et kella 10 paiku õhtul lärm vaibus. Aga te tulite pärast tagasi, kaks tüdrukut ja kuus poissi. Ilmselt käisite alkoholi toomas, sest targa peaga ju sellist laastamistööd ei tee: terve tänava äär peenikesi pilpaid täis!

Värav tuleb praktiliselt uus teha, sest väravalatid on kõik seest tühjaks uuristatud. Murtud liist oli ikka väga peeneks tehtud ja tänava ääres laiali. Naabri aiast on lisaks tassitud veel üks vana värav.

Tahaksin väga teada, kes oli see heledapäine noormees, kes reede hommikul autost tööriistakasti võttis ja seda laga kiiruga koristama asus.

Need noored, kellest peavad ju ka kasvama kohusetundlikud kodanikud, võiks mõista, et see vaikne tänavanurk ei ole suitsetamise ja joomise koht. Meie suhteliselt rahulikus linnas on ju piisavalt lõbustusasutusi ja olemas ka noortekeskus.

Kui enne valimisi toimus riigikogu küsitlus, vastasin, et Eesti noored joovad ja sõidavad end surnuks. Leian, et selle vältimiseks tuleb riiklikul tasandil midagi ette võtta.

Kuressaare linna elanik

 

Print Friendly, PDF & Email