Austraalia teadlased fikseerisid känguru ja sea intiimsuhte (2)

SÜRREALISTLIK VAATEPILT: Suurlinnadest eemale jääval Austraalia sisemaal elava känguru ja Õunakese-nimelise sea vahel on puhkenud tuline armastus. Nende toimetamist vaatab aga pealt samas aedikus elav hani.                     DAILY MAIL ONLINE

SÜRREALISTLIK VAATEPILT: Suurlinnadest eemale jääval Austraalia sisemaal elava känguru ja Õunakese-nimelise sea vahel on puhkenud tuline armastus. Nende toimetamist vaatab aga pealt samas aedikus elav hani.
DAILY MAIL ONLINE

Austraalia outback’i* eraldatus muust maailmast ei olnud takistuseks maantee ääres asuvas farmis elavale kängurule ja seale, et teineteist leida ja intiimvahekorda astuda. Sellisele järeldusele jõudsid Briti tabloidi The Daily Mail ajakirjanikud pärast seda, kui austraalia teadlased rääkisid neile avastusest, mille nad tegid ringsõidu ajal mööda Põhjaterritooriumi.

“Tõenäoliselt oli see armastus esimesest pilgust,” ütles teadlastele loomade (isase känguru ja emase sea) farmerist omanik Greg Dick. “Nad lihtsalt ei suutnud oma tundeid vaos hoida ja armastuse jõule vastu panna.”

Isase känguru (tema nime ajaleht ei avalikusta) ja Õunakese-nimelise emise intiimsuhe sai alguse juba nende tutvumise esimestel päevadel. Dick püüdis kängurut teise aedikusse panna, kuid loom muutus seal pööraseks ja oleks peaaegu aia lõhkunud. Midagi polnud parata, tuli minna järeleandmistele.

Farmi omanik lisas, et mõned turistid on olnud suisa vapustatud, kui nad juhtusid nägema erinevatesse liikidesse kuuluvate loomade intiimseid mänge. Tema sõnul on känguru ja sea sellised suhted kestnud juba aasta.

Armuromaan oleks ehk jäänudki laiemale üldsusele saladuseks, kui Põhjaterritooriumil asuvat Aileroni-nimelist kohakest poleks koos oma kolleegiga külastanud noor teadlane Ryan Frayzer. Olnud pärast kummalise stseeni nägemist šokist toibunud, tegi ta mõned pildid ja andis need ajakirjanikele. Veidi hiljem pandi nende fotode abil kokku isegi videoklipp, mida saatis reibas muusika.

“Me olime vapustatud. Ma olin seal koos oma juhendajaga ja olgem ausad, mul oli isegi piinlik temaga koos seda pealt vaadata,” möönis Frayzer. Tema sõnul oli aedikus veel kaks hane, mis tegi kogu stseeni veelgi sürrealistlikumaks.

Hanede ja aia taga seisvate inimeste nähes olevat känguru ootamatult seale selga hüpanud. Teadlase tehtud ülesvõtetel loomad mitte ainult ei seksi, vaid näitavad teineteise vastu üles ka õrnust, sest neile meeldib teineteist puudutada ja isegi kallistada. Kohalikud elanikud rääkisid aga teadlastele, et seasse armunud känguru on inimeste suhtes vähem agressiivseks muutunud.

Daily Mail lisas omalt poolt, et nii känguru kui ka sea suguelu on sageli olnud inimeste humoorika kadeduse objekt. Näiteks on kindlaks tehtud, et seal võib orgasm kesta koguni 30 minutit ning isased kängurud võivad paarituda kuni viis korda ööpäevas.

Kängurute armuküllus on aga sageli kõikvõimalikke kurioosseid vahejuhtumeid põhjustanud. Nii näiteks arutati hiljuti maailma ajakirjanduses internetti sattunud videot, kus albiinokänguru püüdis seksuaalselt ahistada üht ameerika naisturisti. Tõsi, toona ei õnnestunud armuvaevades loomal oma ihaldusobjekti kätte saada. Lisaks olevat netis rohkesti videoid neile, kes huvituvad kängurute pornost, kirjutab tabloid The Daily Mail lõpetuseks.


MIS SEE ON?

Outback – Austraalias sisemaal asuvad väga hõredalt asustatud ja veevaesed kivikõrbealad, mis vastanduvad rannikualadele, kus asuvad kontinendi suurlinnad. Outbacki pindala on 5,36 miljonit ruutkilomeetrit, mis on ligi 70 protsenti kogu Austraalia pindalast.

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email