Joobnud kippusid rooli ja lamasid tänaval (2)

Kuressaares olid politsei jaoks nädalavahetuse märksõnadeks taas alkohol ja selle liigtarbimine.
Reede õhtul kell 18.18 teatati liiklusõnnetusest Kuressaares Talve ja Ida tänava ristis, kus kaks sõidukit kokku põrkasid. Inimesed õnnetuses viga ei saanud, kuid ühel juhil tuvastati alkoholijoove ning ta viidi arestimajja. Alustati väärteomenetlus.
Eile, laupäeva hommikul kell 6.30 tabati Kuressaares mootorsõiduki juhtimiselt 1993. aastal sündinud noomees, kelle suhtes alustati kriminaalmenetlus.
Kell 17.05 aga teatati politseile, et Kuressaares Kitzbergi tänaval lamab teel joobes mees. Politsei viis 1964 aastal sündinud mehe kainenema.
Täna öösel kell 2.48 teatati politseile Tallinna tänaval maas lamavast meesterahvast. Arstid kontrollisid 1966. aastal sündinud meesterahva tervislikku seisundit ja seejärel toimetati mees kainenema.
Täna kell 6.59 sai politsei väljakutse Kuressaarde Torni tänavale, kus käis kaklus. “Selles asjas on isikud ja asjaolud kontrollimisel,” märkis Kuressaare politseijaoskonna ennetus-ja menetlustalituse juht Kaido Vahter.
Kell 9.52 teatati politseile, et Kuressaares Tallinna tänaval on joobes naisterahvas, kel on raskusi püsti seismisega. Naine viidi koju.

Print Friendly, PDF & Email