Pillerkaar ootab mudilasi

VAHVA MAJA: Pillerkaare uued omanikud Karin Närep ja Harris Kaus loodavad, et mängutuba pakub mudilastele palju rõõmu. MAANUS MASING

VAHVA MAJA: Pillerkaare uued omanikud Karin Närep ja Harris Kaus loodavad, et mängutuba pakub mudilastele palju rõõmu.
MAANUS MASING

Uued omanikud Harris Kaus ja Karin Närep avasid pühapäeval mängutoa Pillerkaar, mis on mullu sügisest suletuna seisnud.

Pühapäeval peeti Auriga kaubanduskeskuses asuvas Pillerkaares avamispidu, kus lastega lustis Pipi ja kõiki magusasõpru kostitati tordiga. Peost osa saama tulnud mudilasi oli mängutoa omanike hinnangul neljakümne ringis. Lisaks lapsevanemad.

Närepi sõnul tuli mõte mängutuba avada üsna lihtsalt. “Meil on endal nelja-aastane laps ja varem olime siin sagedased külalised,” rääkis Karin Närep. “Kuna Kuressaares teisi kohti polnud, kuhu laps paariks tunniks hoida anda, otsustasime uurida, kas tõesti ei ole huvilisi, kes Pillerkaart taas avada sooviksid.”

Tulijate tähelepanu tõmbab kohe suur puust mängumaja, Kaarma ettevõtte Lonaks OÜ toodang. “See oli peo ajal väga populaarne,” kinnitas Harris Kaus.

Samuti on lapsed juba testinud uut pallimerd. Tagatoas seisab seina ääres suur plastist ronimislinnak. Pillerkaare omanikud lubasid, et tasapisi lisandub teisigi atraktsioone.

Et lapsed mängiksid, suhtleksid ja liiguksid, siis ühtki ekraani Pillerkaares näha ei ole ega saa näha vist ka tulevikus.

Pillerkaarel on kavas korraldada mitmesuguseid põnevaid ettevõtmisi, näiteks kokakooli, meisterdamistubasid, vanematele aga põnevaid loenguid.

Pillerkaares hoiavad väikestel külastajatel silma peal vaheldumisi kaks töötajat.

Pillerkaar on avatud kõik nädalapäevad. Nagu varem, saab ka taas avatud mängutoas laste sünnipäevi tähistada.

Print Friendly, PDF & Email