Auriga esindaja: rohkem lahkujaid keskusest pole

Läinud nädalal sai teatavaks, et tehnikakauplus Expert pakib end peagi Auriga kaubanduskeskuses kokku, kuna keskuse uue üürnike paigutuse tõttu ei ole neile majas enam sobivat pinda.

Auriga kaubanduskeskuse esindaja Kristjan Maaroos tõdes, et asjalood on tõesti nõnda. “Kuna keskuse uus planeering näeb ette erinevate teenuste koondumise toidupoe kassaliini ette, siis ei olnud meil võimalik Experti poele sobiva suurusega pinda pakkuda,” põhjendas ta. “Rohkem lahkujaid keskusest ei ole, küll aga tuleb juurde uusi kaubamärke,” rõhutas Maaroos.

Samas ei soovinud ta infot uute üürnike kohta osaliselt avaldada, vaid teha uuendused teatavaks, kui kogu üürnike kooslus on n-ö lukus. “Protsess on olnud aeganõudev, kuna peame arvesse võtma kõikide üürnike tehnilisi nõudeid, samas arvestades keskuse ehituslike piirangutega,” rääkis Maaroos. “Samuti tunnistan, et meedias kajastatud probleemid praamiühendusega ja lennuliikluse katkemine on uute ettevõtjate huvi Saaremaa vastu mõnevõrra pidurdanud.”

Siiski oli tal heameel, et nad on oma seatud eesmärkide saavutamisele päris lähedal ja peagi saavad nad selle kohta ka rohkem avaldada. “Endiselt planeerime ehitustöödega alustada pärast suve lõppu ja avada uuendatud keskuse selle aasta lõpus,” kinnitas keskuse esindaja. Ehitushange on praeguseks läbi viidud ja kõik vajalikud ettevalmistused tehtud.

Läinud nädalavahetusel keskuses uksed avanud laste mängutoa üle on Auriga uuel omanikul hea meel. “Pärast uuendust laienevad meelelahutusvõimalused keskuses veelgi,” kinnitas Kristjan Maaroos; millised need on, avaldavad nad juba pärast suve lõppu.

 

Print Friendly, PDF & Email