Kuidas Kärlal jalgpalli toksiti

Kärla kooli õpilased tunnustatud jalgpallitreeneritega mänguvõtteid harjutamas.  LAIDI LINDAU

Kärla kooli õpilased tunnustatud jalgpallitreeneritega mänguvõtteid harjutamas.
LAIDI LINDAU

19. mail toimus meie kooli algklassi õpilastele üks teistmoodi jalgpallitrenn.

Nimelt külastasid Kärla põhikooli treenerid ja mängijad Eesti jalgpalliliidust. Seda tehti seoses projektiga “Jalgpall kooli”, mille eesmärk on jalgpalli propageerimine koolilaste hulgas.

Kõigepealt kogunesid kõik pärast esimest tundi suurele jalgpalliplatsile, kus treenerid meid juba ootasid. Alguses sai niisama palli toksida, kuni kõik olid kohale jõudnud. Seejärel kutsuti kõik kokku ning toimus treenerite tutvustamine ja väike arutelu: kui paljudel on jalgpalli vastu huvi ja kui palju jalgpallist üldse teatakse. Huvilisi ikka on ja ka tüdrukute seas.

Pärast seda mängiti igasuguseid lõbusaid pallimänge ja tehti harjutusi, mida treenerid kordamööda ette näitasid. Elevust oli palju ja kilkeid kostis kaugele. Lõpetuseks kingiti Kärla koolile terve kotitäis jalgpalle, mis kohe ka kasutust leidsid.

Meie kooliperel oli väga hea meel, et “Jalgpall kooli” projekt meieni jõudis. Eesmärk sai edukalt täidetud, sest usun, et jalgpallihuvilisi tekkis nüüd kindlasti juurde. Soovime treeneritele edu, jaksu ja rõõmsat meelt, sest tänu teile arvavad lapsed nüüd: “Sport on lõbus!”

Emili Gabriela De Oliveira

Print Friendly, PDF & Email