Südalinnas avab uksed smuuti- ja salatikohvik (12)

KRAPSAKAD: Brenda Parbus ja Kristel Tikerperi on valmis kliente teenindama. MAANUS MASING

KRAPSAKAD: Brenda Parbus ja Kristel Tikerperi on valmis kliente teenindama.
MAANUS MASING

Kuressaare kesklinnas Kohtu tn 1 avab täna uksed üks väheke teistmoodi ja tervisliku kiirtoidu kohvik, kust saab osta söödavat ja joodavat, mis läbinisti värske.

Kohviku esindaja Katrin Tuisk ütles, et kohvik Fresh pakub värskeid ja tervislikke toormahlu-smuutisid ja kergemaid eineid. Süüa-juua saab nii kohapeal kui ka pakutavat kaasa osta.

Võib küsida, miks on rõhk smuutidel? Tuisu sõnutsi on smuuti parim toit, millega oma päeva alustada. “Smuutid pakatavad energiast ja on ühed parimad väejoogid hommikuseks äratuseks,” kinnitas ta. “Smuutide ja toormahlade valmistamine on kiire ja lihtne ning neid võib nimetada ka tervislikuks kiirtoiduks.”

Kohviku peamiste klientidena nähakse aktiivseid inimesi, kes harrastavad tervislikku eluviisi ja hoolivad oma tervisest. “Kuna modernse inimese käed-jalad on päevast päeva tööd täis ja tänapäeva kiire elutempo ei lase korralikult toituda, siis võimaldab meie pakutav teenus tuua tervisliku toitumise klientidele lähemale,” selgitas Katrin Tuisk.

Pealegi on inimesed tema hinnangul hakanud aina enam eelistama kiiret, aga samas tervislikku einet, mida on mugav kontorisse kaasa osta. “Freshi turuletulek täidab Kuressaares seni puuduva toitlustusteenuse koha,” kinnitas Tuisk.

 

Print Friendly, PDF & Email