Horoskoop

JÄÄR
Tunned end täna suurepäraselt, kui saad jääda pigem tahaplaanile. Sind huvitab nüüd filosoofia ja püüad endale ka mõttekaaslasi leida.
SÕNN
Väldi uisapäisa tegutsemist. Võid langetada üsna ebaadekvaatseid otsuseid. Hea päev lihtsaks äraolemiseks ja sõpradega pidutsemiseks.
KAKSIKUD
Oled lahkes meeleolus. Püüad kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teed neile kingitusi. Sobiv päev oma kokakunsti demonstreerimiseks.
VÄHK
Ole täna ettevaatlik kõikvõimalike esoteeriliste ja müstiliste teemadega. Võimalikud unehäired või peavalu. Lähene probleemidele kaine mõistusega.
LÕVI
Otsid meelelahutust ja võimalust reaalsusest eemalduda. Kipud emotsionaalsetesse liialdustesse laskuma. Sellest võib tekkida terviseprobleeme.
NEITSI
Tuled hästi toime igasuguste inimestega, mistõttu oled väga populaarne ja hinnatud kaaslane nii tööl kui ka sõpraderingis. Hea päev läbirääkimisteks.
KAALUD
Ilmutad täna tugevat õiglustunnet ja võitlusvaimu. Sa ei suuda jääda ükskõikseks, kui näed, et keegi kusagil midagi valesti teeb, ja astud vahele.
SKORPION
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes on pealtnäha süütud ja isegi naiivsed, kuid tegelikult valmis tegema kõik, et sulle käkki keerata.
AMBUR
Võimalik, et sinu vastu ollakse täna üsnagi jahedad, mistõttu tunned end veidi tõrjutuna. Samas ei peagi ju igaühega hästi läbi saama. Leia endale tegevust.
KALJUKITS
Pööra tähelepanu oma tervisele. Korralikult väljaravimata haigused võivad krooniliseks muutuda ja sulle hiljem probleeme põhjustada.
VEEVALAJA
Täna on harmooniliste mõjudega päev. Võimalik, et puutud kokku võimalustega, mis parandavad sinu materiaalset olukorda. Väldi ahneks muutumist!
KALAD
Võimalik, et sinu peas keerlevad romantilised ja iharad mõtted. Sinu tervis on hea, kuid väldi söögi ja alkoholiga liialdamist. Mõõdukus eelkõige.

 

Print Friendly, PDF & Email