Normann tegi komöödiaetendust purjuspäi (5)

21. mail läks Kuressaare linnarahvas kultuurimajja, et lasta end koomik Henrik Normanni pöörastest New Yorgi seiklustest naerutada. Ent esimeses reas istunud Teet ei saanud etenduse esimese neljakümne minuti jooksul ühtki korda naerda, sest Normann tundus olevat laval purupurjus, kirjutas Delfi.

“Istusime esimeses reas ja kui näitleja lavale tuli, tundsime kaasaga kohe viinahaisu,” sõnas etendust külastanud Teet “Publikule” ning kirjeldas, kuidas Normanni jutust suurt midagi aru saada polnud, keel oli nii pehme.

“Põhimõtteliselt polnud Normann esimese neljakümne minuti jooksul oma jutuga Tallinna lennujaamast kaugemale jõudnud,” lisas Teet ja ütles, et New Yorgi seiklustest oli asi kaugel. Henrik Normann kordas pidevalt oma juttu ega suutnud kahjuks ka toolile istudes sellele pihta saada.

Delfi võttis ühendust ka Henrik Normanniga, kuid sai vastuseks vaid “Kuidas palun?”. Artist palus küsimused kirjalikult formuleerida, kuid vastust ei saabunud ja ka eile ei soovinud ta teemat lähemalt kommenteerida. Saarte Häälel lasi etenduse korraldaja, Komöödiateatri juhatuse liige Hannes Villemson samuti küsimused meiliga saata. Vastuseid küsimustele, mis puudutasid näitleja joobesolekut ja raha tagasi maksmist umbes 150 külastajale, aga ei tulnud.

“Henrik Normanni uskumatud seiklused New Yorgis” etendub mitmel pool üle Eesti veel 13 korral. Täna astub Normann üles Haapsalus. Seda, kas taolise olukorra vältimiseks tehakse kõik endast olenev, Villemson samuti ei kommenteerinud.

Print Friendly, PDF & Email