Indrek Kajupank võitis AVIS Raplaga kossupronksi

Reedel lõppes koduse korvpalli meistriliiga pronksiseeria, kui AVIS Rapla sai koduväljakul 79 : 76 võidu TLÜ/Kalevi üle. Seeria 3 : 1 võitnud Rapla jaoks oli see teine järjestikune pronks, medali sai kaela ka Indrek Kajupank.

“Selle panen oma võidetud medalitest kindlasti kõige kõrgemale,” ütles Indrek Kajupank. “Selle medali võitmisse andsin omalt poolt suure panuse ja olen sellega väga rahul.”

Kajupanga oma hinnangul oli ta pronksiseerias suhteliselt kehv, kuid ta lisas, et kui meeskond võidab, siis ei ole see tähtis. “Mingite asjadega ma ju aitasin medalit võita,” lausus ta. “Mind ei häiri niipalju see, et ma viskasin vähe punkte, vaid see, et viimase mängu lõpus eksisin kaitses.”

Kuigi Rapla domineeris kogu kohtumise vältel, tegi TLÜ/Kalev viimasel veerandil mängu veel põnevaks ning Johnny Berhanemeskelil oli veel mängu viimastel sekunditel võimalus kaotusseisul
76 : 79 kolmest proovida, kuid vise ei leidnud rõngastki.

“Me oleme nendega hooaja jooksul palju mänge mänginud ja kõik on olnud väga tasavägised. Järelikult oli tegu võrdsete vastastega,” leidis Indrek Kajupank.

Tänavu Kalev/Cramost Raplaga liitunud Kajupank peab tehtud sammu sajaprotsendiliselt õnnestunuks, sest saavutas peaaegu sellise mänguvormi, mis tal oli enne rasket vigastust.

“Saan veel paremini,” oli ta enesekindel. “Mul oli ka tänavu jalaga vahel probleeme, kuid üldiselt olen rahul saavutatud stabiilsusega. Ei olnud kehv ja ei olnud ka väga hea, just täpselt nagu vaja.”

Oma tuleviku kohta korvpallur veel midagi konkreetset öelda ei osanud. “On mõtteid,” rääkis ta. “Sõlmisin tänavu oma esimese agendi­lepingu ja võimalusel läheksin välismaale,” avalikustas ta pisut oma plaane.

 

Print Friendly, PDF & Email