Kuressaares avab uksed Sõbralt Sõbrale kauplus

Juuni alguses avatakse Kuressaares Lasteaia tn 4 ehk seni tuntud +/- Elektroonika majas uue ringi kodukaubamaja. Kauplusteketi turundus- ja arendusjuht Henri Lehtsaar ütles, et see on neil  16. kauplus Eestis.

Oma olemuselt on see heategevuslik pood, mille põhisortiment tuleb Rootsist. Samas võetakse asju annetustena vastu  Eestis. “Missioon on luua esiteks erinevates piirkondades töökohti – meil on ligi sada töötajat – ja teiseks tulu, mida teenime, jagame välja sotsiaalprojektide toetuseks,” märkis Henri Lehtsaar.

Kuna ettevõtte taust on kristlik, tehakse koostööd kohalike koguduste ja sotsiaaltöötajatega. “Püüame reageerida kohalikele vajadustele ja on ka programme, mida ise algatame,” sõnas Sõbralt Sõbrale turundusjuht.

Näiteks on neil laste sünnipäevade projekt. “Korraldame sünnipäevi lastele, kel muidu jääksid need pidamata kas koduse olukorra tõttu või polegi neil lihtsalt kohta, kuhu sõpru kutsuda.”

Poest võib Lehtsaare sõnul leida kõike, mida leidub ühes majapidamises. “Mööblit, riideid, maale, potte-panne, mänguasju, raamatuid, muusikat,” märkis ta.

Print Friendly, PDF & Email