Hoolekandejuhina jätkab Ene Vahter (5)

Linnavalitsuse loodava hallatava asutuse Kuressaare Hoolekanne juhatajaks valiti tänase konkursivestluse järel Ene Vahter, kes on veidi üle aasta juhtinud samanimelist sihtasutust.

Konkurss korraldati seoses sihtasutuse likvideerimisega ja 1. juulist uue hallatava asutuse loomisega. “Komisjon on otsuse teinud ja pärast lepingutingimuste läbiarutamist kinnitab otsuse linnavalitsus,” ütles linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Kairit Lindmäe.

“See, et kandideerisin ainult mina, oli minu jaoks suur üllatus,” ütles Ene Vahter Saarte Häälele. “Ootasin kõva konkurentsi.”

Vahteri sõnul tema töö sisuliselt ilmselt kuigi palju ei muutu, ametinimetus aga küll: “Enne olin SA Kuressaare Hoolekanne juhatuse liige, nüüd juhataja.”

Neid asju, mida hoolekandejuhina ette võtta ja korda ajada, on Vahteri sõnul üsna palju. “Räägiksin neist siis, kui leping on sõlmitud,” ei kippunud ta oma plaane veel avaldama.

Kuressaare Hoolekande juhataja ülesandeks on asutuse jätkusuutlik juhtimine, põhimääruses sätestatud eesmärkide saavutamine, töö toimimise tagamine, motiveeriva ja töötajaid toetava õhkkonna loomine ning teenuste arendamine koostöös linnavalitsuse sotsiaalosakonnaga.

Print Friendly, PDF & Email