Saaremaa roimaraamatut saadab müügiedu

Aprilli lõpupäevil kirjastuse Varrak väljaandel ilmunud Katrin Pautsi “Politseiniku tütar” on Rahva Raamatus müügil olnud napid kaks nädalat, kuid selle menu on juba praegu suur.

Rahva Raamatu Kuressaare kaupluse juhataja Merike Jalakas nentis, et parasjagu ongi see raamat kaupluse eelmise nädala TOP-is esikohal. “Raamatut küsiti juba enne müüki jõudmist, aga on ka selle alles avastajaid,” märkis Jalakas.

Raamat on populaarne ka nt Elisa Raamatu äpi kasutajate hulgas. Sel nädalal tutvustab raamatut lähemalt Kadi raadio uus rubriik “Kadi raamaturiiul”, mis on argipäeviti eetris kell 10.45–10.55, kordusena kell 16.45–16.55. Pühapäeval kell 16–17 jõuab raadioeetrisse nädala raamatu kokkuvõte.

Kokkusattumusena tutvustab sel nädalal “Politseiniku tütart” järjejutuna ka Vikerraadio, katkendeid saab kuulata esmaspäevast reedeni kella 11.30 ja 22.30.

Kirjastus Varrak esitleb raamatut tuleval teisipäeval Tallinnas Viru keskuse 4. korruse Rahva Raamatu kaupluses. Autoriga vestleb Mart Juur, katkendeid loeb Karin Rask.

Print Friendly, PDF & Email