Visit Saaremaal 44 liiget (1)

Maakonna turismi katusorganisatsioonil MTÜ Visit Saaremaa on viimase üldkoosoleku seisuga 44 liiget, neist üheksa on omavalitsused.

Visit Saaremaa tegevjuhi Ergo Oolupi sõnul on aga ühendusele juba laekunud uusi liikmeks astumise avaldusi nii omavalitsustelt kui ka erinevatelt juriidilistelt isikutelt. Need vaadatakse läbi MTÜ järgmisel üldkoosolekul.

“Tänaseks on ühinguga liitunud enamik maakonna omavalitsusi ja osaga neist seisavad kohtumised järgmistel nädalatel veel ees. Ettevõtjate poole pealt on meie liikmed kõik suuremad turismiga seotud ettevõtted maakonnas ja on ka väikeettevõtjaid, kellel on huvi ja soov turismiarengutes kaasa rääkida,” ütles Oolup.

Jooksvatest tegemistest rääkides märkis Oolup, et praegu käivad ettevalmistused kohe algavaks turismi kõrghooajaks, samuti on koostöös liikmetega koostamisel turismi järgnevate aastate tegevuskava.

“Loodame siin saada vajalikud sisendid oma moodustatud töörühmadelt. Tegevuskavasse planeerime tegevusi, mida soovivad nii era-  kui ka avalik sektor eesmärgiga tuua siia rohkem inimesi väljastpoolt maakonda,” sõnas Ergo Oolup.

Print Friendly, PDF & Email