Kuressaarest saab pulmapealinn (2)

Kuressaare majutus- ja toitlustusettevõtjad kutsuvad Visit Saaremaa eestvedamisel suve lõpus ellu uue ettevõtmise “Pulmapealinn Kuressaare”, mille raames pakutakse soodsaid hindu ja loositakse välja 3500 euro väärtuses pulm.

Kuressaare firmade koostöös kuulutatakse Kuressaare 22. augustist 4. septembrini kaheks nädalaks Eesti pulmapealinnaks. Ettevõtmises, mis on kavas muuta traditsiooniks, osalevad tänavu GO Spa, Arensburg Boutique Hotel & Spa, Grand Rose Spa, Ekesparre butiikhotell, Saaremaa Spa Hotellid, Kuressaare kuursaal, Arensburgi Meedla koda ja külalistemaja, Saaremaa Veski, Saaremaa muuseum ja Kuressaare linnavalitsus.

Kahe nädala jooksul pakuvad hotellid väga soodsat majutust ja söögikohad soodsat pulmalauda, tasuta peosaale pakuvad kõik osalejad, lisaks muuseum kapiitlisaali tasuta kasutamist ning linnavalitsus raekoja ja linnateatri ruumide tasuta kasutamist.

Kõikide kampaaniaperioodiks peo- ja majutuskohad broneerinud vähemalt 20 inimesest koosnevate pulmaseltskondade vahel loositakse 25. juulil välja tasuta pulmapakett, mis sisaldab registreerimist, pulmaisa, muusikuid, pulmabändi, piltnikku, pulmaautot, lilleseadeid, meiki ja soengut ning majutust ja peolauda kuni 25 inimesele. Soovituslikult on abielu registreerimise kohaks välja pakutud lossivallid, kuid see võib toimuda ka mujal.

Arensburg OÜ tegevjuht Terje Nepper ütles Saarte Häälele, et pulmapealinna ideed on väiksemas seltskonnas mõlgutatud juba ligemale kolmveerand aastat, nüüd jõuti lõpuks konkreetse tulemuseni. Eesmärk on turismihooaega pikendada, mistõttu tuleval aastal on lisaks suve lõpule plaanis sooduskampaania “Pulmapealinn Kuressaare” ka suve alguses.

Kuressaare linnapea Madis Kallas ütles ettevõtmist kommenteerides, et pulmapealinna tiitel kannab positiivset sõnumit ning seda saab kasutada ka Kuressaare tutvustamisel. “Meil on Kuressaares pulmatseremoonia läbiviimiseks väga ilusaid kohti, nagu näiteks raekoda, linnateater, linnus ja selle ümbrus,” lisas ta.

Print Friendly, PDF & Email