Horoskoop

JÄÄR
Oled täna veidi pinges ja endassetõmbunud. Võimalik, et sind kimbutavad seedehäired. Väldi alkoholi ja liiga rammusaid toite.
SÕNN
Hea aeg lõbutsemiseks, reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Võimalik, et tunned täna soovi teha midagi ekstreemset, et oma võimeid proovile panna.
KAKSIKUD
Tähtsale kohale kerkivad psühholoogilised teemad. Võimalik, et tunnetad oma varjatud sisemist maailma  ning avastad endas midagi uut.
VÄHK
Hea päev mediteerimiseks ja filosoofilisteks mõtisklusteks. Tühine melu ja nõmedad lõbustused jätavad sind täna ükskõikseks. Igatsed sügavust.
LÕVI
Oled täna kaastundlikum, lahkem ja altruistlikum. Kuid ära unusta ka omaenda vajadusi. Täna ongi hea päev tegeleda mõne isikliku probleemiga.
NEITSI
Oled täna tunduvalt energilisem ja tegusam. Püüad teha mitut asja korraga ning samal ajal oskad luua meeldiva ja loomingulise õhkkonna.
KAALUD
Lased ennast täna juhtida sentimentaalsetel meeleoludel. Võimalik, et viid mõne oma tuttavatest täielikku hämmeldusse. Väldi pealetükkivust!
SKORPION
Täna ilmnevad sinu peenetundelisus ja tähelepanelikkus. Mõjud eriti kütkestavalt intellektuaalsete kalduvustega isikutele.
AMBUR
Suudad täna kerge vaevaga inimesed oma pilli järgi tantsima panna. Kuid samas tajud, et tegelikult meeldivad sulle tüübid, kellel on kindel oma arvamus.
KALJUKITS
Kaldud täna olema teiste inimeste suhtes veidi hoolimatu. Samas solvud, kui sinu tegemistele ja soovidele piisavalt tähelepanu ei pöörata.
VEEVALAJA
Oled nüüd avameelsem ja otsekohesem kui tavaliselt ning oskad oma plaane edukalt ellu viia ja seatud eesmärke saavutada.
KALAD
Võimalik, et tunned täna allasurutud viha inimeste vastu, kes mingil moel sinu üle kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.

 

Print Friendly, PDF & Email