SPORDIVEERUD

Orissaare Sport kutsub kõiki “Teeme ära” talgupäevale

Spordirahvas on tänavusel talgupäeval eesmärgiks seadnud Orissaare mereäärse miniterviseraja korrastamise. Plaanis on võsaraie, prügikoristus, riisumine. Teeme mereäärse pärnaallee võsast puhtaks.

Kõigil abilistel on võimalus ennast registreerida “Teeme ära” kodulehel www.teemeara.ee. Talgutele võta võimalusel kaasa oma reha või saag. Riietu mugavalt. Kõigile talgulistele pakume sooja suppi ja spordihoones sooja sauna. Talguid toetab ArborEst, kes tuleb kohale oma puiduhakkuriga. Raiutud võsast teeme kohe hakkpuidu, mille laotame terviserajale ja staadioni saepururajale.

Talgupäev on 7. mai, alustame kell 10. Koguneme Orissaare spordihoone taga mereäärse metsa servas. Kõik abilised on oodatud!


Taas selgub lamades surumise meister!

4. juunil toimuvad Orissaare spordihoones juba viiendat korda Saaremaa lahtised meistrivõistlused klassikalises lamades surumises. Võistluse eesmärk on selgitada välja Saaremaa parim lamades suruja. Juhendi osalemiseks leiab aadressilt www.orissaaresport.ee/uritused/lamades-surumine. Ilma spetsiaalse varustuseta surutakse rinnalt sirgetele kätele ligikaudu 200 kg. Seda lihtsalt peab oma silmaga nägema! Võistlus tuleb põnev, kohale on oodata Eesti parimaid jõutõstjaid. Üritus on pealtvaatajatele tasuta.

Lisainfo: Raimo Tamm, tel 53 949 521.

MTÜ Orissaare Sport


Täiskasvanute spordilaager!

20.–22. juulini toimub Orissaares IV täiskasvanute spordilaager, kuhu võib kaasa võtta ka lapsed. Veeda kolm sportlikku-lõõgastavat suvepäeva jooga, pilatese, ringtreeningu, vesivõimlemise, TRX-i ja matkamise seltsis. Treenerid nii meilt kui mujalt. Lastele kergejõustiku ja ujumise trenn ning lapsehoidja.

Oodatud on kõik!

Info ja registreerimine: Vika Viss, tel 53 308 173 ja FB.

Print Friendly, PDF & Email