Horoskoop

JÄÄR
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Oht raisata raha ebavajalike asjade ostmisele! Hea päev kodus tegutsemiseks ja perekondlikeks üritusteks.
SÕNN
Tänased sündmused nõuavad veidi järeleandlikumat ja dünaamilisemat suhtumist. Püüa olla osavõtlik ja oma ideid esitada võimalikult lihtsalt.
KAKSIKUD
Oled täna nõus teiste peale raha kulutama rohkem kui tavaliselt. Samas ole tähelepanelik, sest lahkus võib ligi tõmmata ka manipulaatoreid.
VÄHK
Täna ei taha rutiinsed tööd eriti edeneda. Sul on raske ühele konkreetsele asjale või inimesele keskenduda. Püüa leida võimalusi füüsiliseks tegevuseks.
LÕVI
Hea päev aktiivseks tegutsemiseks suhete vallas. Väga tõenäoliselt satud olukorda, kus pead endale võtma vahendaja, lepitaja või tõlgi rolli.
NEITSI
Sinu eneseväljendus võib teistele täna väheke kummaline tunduda. Oled eriti innukas ja emotsionaalne. Oskad väga hästi väljendada oma soove.
KAALUD
Kui oled siiani olnud tagasihoidlik ja tähelepandamatu, siis nüüd on aeg särada ja näidata ka teistele oma sisemisi väärtusi. Ole enesekindel!
SKORPION
Täna on päev, mil tunned intensiivset soovi olla juht ja innustaja. Naudid tähelepanu ja tunnet, et sinust sõltub ka teiste heakäekäik.
AMBUR
Tänane päev sobib igati vaimseks tegevuseks või millegi õppimiseks, kuid rahalised tehingud ja paberlik asjaajamine ei taha täna üldse õnnestuda.
KALJUKITS
Kipud täna silmi kinni pigistama või mõnele omaenese veale läbi sõrmede vaatama. Sellega teeksid aga suure vea, mis hiljem valusalt märku annab.
VEEVALAJA
Täna on sinu jaoks igati soodne päev. Võimalik, et leiad endale loomingulise väljundi, mis osutub kasulikuks ka materiaalses mõttes.
KALAD
Saavutad edu vaid siis, kui mõtled hoolikalt läbi iga sammu, mida teha kavatsed. Püüa mõtelda konstruktiivselt ja ole enesekindlam.

 

Print Friendly, PDF & Email