RMK müüb Saaremaal nelja kinnistut (1)

Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) korraldab lähiajal kaks kirjalikku enampakkumist – ühe 23. mail ja teise 6. juunil –, kus loodetakse leida ostja neljale Saare maakonnas asuvale kinnistule.

RMK kinnisvaraosakonna jurist Marje Kask ütles, et RMK müüb enampakkumise teel riigi omandis olevaid hoonestatud kinnistuid, mis ei ole RMK tegevuseks vajalikud. Maikuus tulevad enampakkumisele Lääne-Saare vallas Mändjala külas asuv Liivamäe kinnistu ja Torgu vallas Sääre külas asuv Sääreotsa kinnistu. Mõlemad kinnistud on Kase sõnutsi hoonestatud. Neist esimese alghind on 11 300 eurot, teise oma 27 900 eurot.

Juunikuu enampakkumisele tulevad aga Vilsandi rahvuspargis paikneval Vilsandi saarel asuv Jaama kinnistu ja Lääne-Saare vallas Atla külas asuv endise piirivalve vaatlustorniga kinnistu. Vilsandi kinnistu alghinnaks on 22 400 eurot, Atla kinnistu alghind on aga 1800 eurot. Kõikide Saaremaal asuvate kinnistute vastu on seni tuntud elavat huvi.

Enampakkumisel osalemiseks tuleb kõigil huvilistel saata kas 23. maiks või 6. juuniks hiljemalt kella 13-ks kirjalik pakkumine RMK Tallinna kontorisse. Pakkumised tuleb esitada suletud ümbrikus.

 

Print Friendly, PDF & Email