Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tähelepanelikum ja pedantsem kui tavaliselt. Märkad nii häid kui ka halbu asju. Püüa säästa oma närve, võta pingelisi olukordi vabamalt.
SÕNN
Esile võivad kerkida rahaprobleemid. Tunned puudust materiaalsest heaolust ja mugavustest. Pingeid aitaks lahendada ehk meeldiv söögielamus.
KAKSIKUD
Täna peaksid püüdma teha muudatusi seal, kus juba ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pööra tähelepanu tervisele.
VÄHK
Võta täna aega iseenda jaoks, puhka, viibi rohkem värskes õhus ja liiguta end. Õhtul võid end premeerida mõne maitsva roaga.
LÕVI
Tunned täna vajadust oma silmaringi laiendada ja õppida midagi täiesti uut. Hea aeg trenni tegemiseks, dieedi või ravikuuriga alustamiseks.
NEITSI
Kipud täna veidi väljakutsuvalt käituma ja sellega inimestele närvidele käima. Satud kergesti vaidlusesse või lihtsalt provotseerid kedagi.
KAALUD
Kaldud täna enda ja teiste vahele barjääri ehitama. Võimalik, et lased oma tujul langeda väikseimagi kriitika korral, kuid püüa siiski säilitada kaine mõistus.
SKORPION
Oled paindlik ja teistega arvestav. Saavutad kergesti inimestega ühise keele ning kõikvõimalik koostöö sujub takistusteta. Suhtlusrohke aeg.
AMBUR
Täna uuenevad võimalused koostöö tegemiseks. Hea aeg uute projektidega alustamiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Sul on palju häid ideid.
KALJUKITS
Täna annavad endast märku sinu esinejaomadused. Kui satud seltskonda, oled seal tõenäoliselt tähelepanu keskpunktis. Väldi kergemeelset käitumist.
VEEVALAJA
Tänase päeva meeleolud on väga aktiivsed ja sinu eneseväljendus kipub lausa äärmustesse. See võib olla ka positiivne juhul, kui tegeled loominguga.
KALAD
Võimalik, et sinuga otsitakse täna kontakti rohkem kui tavaliselt. Muutud inimestele ligitõmbavaks just tänu oma lihtsusele ja optimismile.

 

Print Friendly, PDF & Email