Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna väsimust ja tüdimust ning soovi oma elus midagi muuta. Püüad leida võimalusi, kuidas oma kaaslastele neid soove väljendada.
SÕNN
Tänane päev toob sulle sündmusi, mida oled põhjustanud oma käitumisega minevikus. Võta need vastu ja püüa nüüd igast olukorrast midagi õppida.
KAKSIKUD
Omad head ülevaadet oma plaanidest, kuid reaalsed ja praktilised tulemused saavutad vaid siis, kui püüad neid plaane ka teistele selgitada.
VÄHK
Täna on soodne aeg millegi kallal üksinda nokitseda. Koostöö teistega on veidi raskendatud. Seega tegele asjadega, kus sa ei vaja teiste abi.
LÕVI
Püüad endast jätta sõltumatu ja kindlameelse inimese muljet. Loodad sellise käitumisega võita ihaldatud partneri imetlust. Jää siiski iseendaks!
NEITSI
Otsid täna inimesi, kes võiksid sind mingil moel innustada või aidata üle saada probleemidest. Suureneb huvi psühholoogia vastu.
KAALUD
Naudid täna salapära. Püüad teha tavalistest igapäevastest asjadest põneva mängu, milles oleks tähtis osa romantikal ja seksuaalsusel.
SKORPION
Täna on hea päev teha oma suhetes korrektuur. Väldi suhteid, mis sinult energiat röövivad, ja keskendu vastastikuse andmise suhtele.
AMBUR
Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslasi mõjutada ja avalikkuse ees esineda. Väldi liigset nõudlikust enda ja kaaslaste suhtes.
KALJUKITS
Oled täna väga kangekaelses meeleolus. Kipud oma tahtmist ka seal läbi suruma, kus sind eriti tõsiselt ei võeta. Säilita väärikus ja ole tagasihoidlikum!
VEEVALAJA
Oled täna otsustavas meeleolus ja enesekindel. Suudad kerge vaevaga inimestele oma seisukohti põhjendada. Suureneb vajadus luksuslikult süüa ja hästi riietuda.
KALAD
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist impulsiivsete ja otsekoheste inimestega. Püüa ise vältida liiga emotsionaalset käitumist ja võta rahulikult.

 

Print Friendly, PDF & Email