Horoskoop

JÄÄR
Oled riskialdis ja võitlushimuline. Täna on need omadused õigustatud ja toovad kaasa võiduvõimalusi. Kaaslased kiidavad su käitumise heaks.
SÕNN
Kaldud pessimismi ja tunned end ebamugavalt olukorras, kus pead ennast teistele mingil moel tõestama. Püüa olla enesekindlam ja rahulikum.
KAKSIKUD
Varjad täna kirglikult oma saladusi ja vaateid. Sa ei taha avaldada oma mõtteid mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi püüab sulle lähedale jõuda.
VÄHK
Kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saad meeldiva üllatuse osaliseks ja tunned teatavat kergendust. Oht muutuda laisaks!
LÕVI
Otsid täna seiklusi ja põnevust. Hea päev kergemateks suheteks, mis ei sea sulle kohustusi ega piiranguid. Väldi ülepingutamist ja stressi.
NEITSI
Täna on hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, küllaminekuks ja suhtlemiseks. Sinu vaim on valmis uuteks kogemusteks.
KAALUD
Tunned täna tüdimust oma igapäevasest elust. Suureneb vajadus romantika ja originaalsuse järele. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
SKORPION
Suureneb vajadus müstika ja teispoolsusega seotud teemade uurimise järele. Hea aeg vaimsete asjadega tegelemiseks.
AMBUR
Täna on hea tegelda kõikvõimalike praktiliste asjadega. Reageerid kiiresti ka ootamatutes olukordades ja saad kergesti aru, mis on õige.
KALJUKITS
Sinu usaldusväärsus ja kohusetunne teevad täna paljudele sinu kaaslastele silmad ette. Tänu tasakaalukusele sujub koostöö paremini kui kunagi varem.
VEEVALAJA
Energiad, mis täna aktiviseeruvad, annavad sulle peene tunnetusvõime. Tajud teiste inimeste meeleolusid ja soove palju enam kui tavaliselt.
KALAD
Täna võib mõni tuttav sind alt vedada, jättes kokkulepitud kohtumisele ilmumata. Ole valmis selleks, et pead oma plaanid kiiresti ümber tegema.

 

Print Friendly, PDF & Email