Horoskoop

JÄÄR
Oled teravmeelne ja otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes end teistest paremaks peavad. Sa saad sellega hiilgavalt hakkama.
SÕNN
Võimalik, et kirg võtab sinu üle niivõrd võimust, et unustad igasugused kombed ja tavanormid. See võib sinu jaoks olla vabastav kogemus.
KAKSIKUD
Tänasel päeval saad inspiratsiooni eelkõige neilt inimestelt, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisile minekuks ja suhtlemiseks.
VÄHK
Kui sul on hiljuti mõni ettevõtmine luhtunud, siis nüüd on hea võimalus päästa veel, mis päästa annab. Võimalik, et leiad endale mõne hea abilise.
LÕVI
Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilise kriisi. Väldi kirurgilisi protseduure!
NEITSI
Võta aega perekonna jaoks. Esile tõusevad seni varjatuks jäänud probleemid. Püüa jääda ausaks ja ära hakka midagi ilustama, nii on lihtsam lahendust leida.
KAALUD
Oled suhtlemisel avameelne, aus ja otsekohene. Tunned täna tugevat vaimset energiat. Hästi sobib kõik, mis on seotud info hankimisega.
SKORPION
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist teha jutukate ja pealetükkivate inimestega, kelle eest sa parema meelega põgeneksid. Hea päev enese arendamiseks.
AMBUR
Oled täna üsna isemeelne ja kipud inimesi kamandama. Sul on raske mõista, et ka teistel võib õigus olla. Püüa täna rohkem iseseisvalt tegutseda.
KALJUKITS
Kui vähegi võimalik, väldi ületöötamist, sest muidu võib su tervis sulle probleeme tekitada. Praegusel ajal jätab su  vitaalsus soovida.
VEEVALAJA
Sinu ideede ja arvamustega arvestatakse täna rohkem kui tavaliselt. Soodne aeg intellektuaalset laadi suhtluseks, õppimiseks ja enese arendamiseks.
KALAD
Pööra täna tähelepanu lubadustele, mida andnud oled. Võimalik, et teed hooletusvea või hilined unustamise tõttu. Paranevad suhted lastega.

 

Print Friendly, PDF & Email