Vandaalid möllasid golfiväljakul (3)

KURB: Golfiväljakute hooldaja Heiki Paalberg ütles, et rikutud muru on küll taastatav, kuid milleks üldse selliseid lollusi teha? MANUS MASING

KURB: Golfiväljakute hooldaja Heiki Paalberg ütles, et rikutud muru on küll taastatav, kuid milleks üldse selliseid lollusi teha?
MANUS MASING

Aprilli keskel algava golfihooaja ootuses tabas Kuressaare golfiväljaku töötajaid üleeile korralik šokk – keegi oli nõuks võtnud sõita autoga golfiväljaku 4. rajal.

Golfiterminoloogias greeni nime kandval alal, kus on eriti madal ja korralikult hooldatud muru, on näha seal tiirutanud auto silmatorkavad rattajäljed.

Saare Golfi juhiabi Aile Rahu sõnul rikub selline tegu tublisti tuju ja paneb mõtlema, miks inimesed nii teevad. Saare golfi hooldemeister Heiki Pahlberg ütles siiski, et ala saab suure tööga korda küll ja seda loodetavasti juba hooaja alguseks. Lihtne töö see aga ilmselgelt ei ole.

Aile Rahu märkis, et nii hullusti pole väljakul enne lõhutud. kuid näiteks juhtub ikka, et inimesed on ratastega mööda golfiradasid sõitnud.  „Golfiväljakule on alati teretulnud mängima kõik, ka jalutama, kuid ennast ja väljakut ohtu seadmata käiguradadele, mitte lipuaugu ümbruses olevale madala muruga alale,“ lisas ta.

Saare Golf teeb Rahu kinnitusel juhtunu kohta avalduse ka politseile. Samas on tema sõnul laekunud juba piisavalt vihjeid, kes võis raja lõhkuda. See info edastatakse samuti politseile.

Print Friendly, PDF & Email