MIS JUHTUS?

Endisel töötajal omastamise kahtlus

Kuressaare politseijaoskond alustas eelmisel nädalal kriminaalasja karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb omastamist. Nimelt esitas üks äriühing kuriteokahtluse oma endise töötaja suhtes, kes oli aastatel 2013–2014 omastanud firma kütusekaardiga isiklikuks otstarbeks 730 liitrit kütust.

Pudeliga lööja tehti kindlaks

Märtsi teisel nädalavahetusel löödi Kuressaare kesklinnas mehele pudeliga pähe, millega seoses algatati eelmisel nädalal ka kriminaalasi avaliku korra raske rikkumise eest. “Lööja on nüüdseks politseile teada,” nentis politseijaoskonna menetlusteenistuse vanem Ahti Lepp.

Roolijoodik hakkas vastu

Laupäeval kell 17.30 sai politsei teate võimalikust purjus autojuhist. Juht, 1992. aastal sündinud mees, saadi kätte Hirmuste külas, kus ta avaldas politseinikele vastupanu. Mees viidi politseijaoskonda ja tema vastu algatati võimuesindaja vastu suunatud vägivalla asjus kriminaalasi, mis võib tuua kuni viiesaastase vangistuse.

“Isik peeti kahtlustatavana kinni, aga on praeguseks vabadusse lastud,” lisas Lepp. Kas mehele esitatakse kahtlustus mootorsõiduki juhtimises joobeseisundis, sõltub joobeekspertiisist. Lisaks puudus mehel juhtimisõigus.

Nädalaga alustati 24 väärteomenetlust. Roolist eemaldati seitse sõidukijuhti, kes olid tarvitanud alkoholi, tabati 11 kiiruseületajat ja registreeriti kaks pisivargust kauplustest.

 

Print Friendly, PDF & Email