Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et oled täna kriitiliselt meelestatud. Kipud tülitsema ja vaidlema. Ebasoodne päev suhete loomiseks ja lepingute sõlmimiseks.
SÕNN
Võid nüüd kannatada otsustusvõime ja aktiivsuse puudumise all. Püüad leida võimalust, kuidas oma kohustusi kellegi teise kaela veeretada.
KAKSIKUD
Oled väga sirg­jooneline ega tunne mingit vajadust end tagasi hoida. Püüad iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda. Hea päev sportimiseks.
VÄHK
 Võimalik, et sinu lähedane sõber või pereliige hakkab sinult nüüd kõrgendatud tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv.
LÕVI
Tänased meeleolud muudavad sind ägedaloomuliseks ja isegi agressiivseks. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes. Püüa tegeleda spordiga.
NEITSI
Reageerid tundlikult igasugusele ebaõiglusele. Otsid enda kõrvale kaaslasi, kes oleksid sinuga samal vaimse arengu tasemel ja sind mõistaksid.
KAALUD
Sinu mõistus on täna aktiivne. Püüad leida kõigele, mis toimub, loogilist seletust, kuid sellise mõttetöö tulemusel võid täielikku tupikusse sattuda.
SKORPION
Oled omadega puntras. Lase end vabaks ja püüa käituda ja elada võimalikult loomulikult. Hea aeg filosoofia uurimiseks.
AMBUR
Kipud täna veidi taktitundetu olema ja seetõttu võib nii mõnigi sinu kaaslastest sinu peale solvuda. Mõtle enne, kui midagi välja pahvatad.
KALJUKITS
Hea päev tulevikuplaanide tegemiseks. Su mõistus on selge ja kriitiline meel ärgas. Täna on soodne päev ka tervisekontrolliks.
VEEVALAJA
Kipud pidama endast veidi rohkem, kui oled. Kui sa mõtled, et oled eriti tähtis ja eriline, siis istu maha ja analüüsi oma mõtteviisi.
KALAD
Sinu loominguline pool jääb täna veidi varju, esile kerkivad igapäevaste kohustustega seotud probleemid. Väldi stressitekitavaid olukordi.

 

Print Friendly, PDF & Email