Kalurite päeval esinevad 2 Quick Start ja Kukerpillid (5)

RÕÕMSAD: Vasakult: Mihkel Undrest (Mõntu sadam), MTÜ Saarte Kalandus juhatuse esimees Jüri Saar, varasem korraldaja Andres Tinno ja 2016. aasta kalurite päeva vastutav korraldaja Mart Undrest. KRISTEL PEEL

RÕÕMSAD: Vasakult: Mihkel Undrest (Mõntu sadam), MTÜ Saarte Kalandus juhatuse esimees Jüri Saar, varasem korraldaja Andres Tinno ja 2016. aasta kalurite päeva vastutav korraldaja Mart Undrest.
KRISTEL PEEL

Kalanduse propageerimisele ja kalandusega tegelevate inimeste koolitusele keskenduv Saaremaa kalurite päev toimub Mõntu sadamas 9. juulil ja seda korraldab MTÜ Saarte Kalandus.

Viimased kaks aastat vedasid koos kalandusettevõtete ja Saarte Kalandusega üritust Andres Tinno ja Mihkel Undrest. Saarte Kalandus on valmis ürituse taset koos partneritega veelgi tõstma, et sellega väärtustada kalurite ja teiste kalandusega seotud inimeste tööd.

Kalurite päeva õhtust programmi on kutsutud sisustama kaks Eesti tipptegijat, 2 Quick Start ja Kukerpillid. Lisaks sellele toimub 8. juulil sisukas koolitus ja teabepäev Nasval.

Print Friendly, PDF & Email