Maalinnal möllavad Metsatöll, Svjata Vatra ja Kukerpillid

Tänavusel suurel suvelõpukontserdil hullutavad Kahutsi maalinnal melomaane nii mullusuvine esineja Metsatöll kui ka Svjata Vatra ja Kukerpillid.

“Kuna Metsatöllule mullune kontsert ja see koht väga meeldisid, panid nad ette, et tulevad sel aastal jälle,” ütles taasiseseisvumispäeval, 20. augustil Pöide vallas toimuva kontserdi korraldaja Krista Riik. See, et koos Metsatölluga astuvad sel õhtul üles just Kukerpillid ja Svjata Vatra, on Riigi sõnul samuti Metsatöllu initsiatiiv.

Kontserdi avaesinejana astuvad üles Kukerpillid, seejärel Svjata Vatra. Õhtule paneb punkti Metsatöll, kelle kontserti saadab ilutulestik.

“Nii eriilmelised ja erinevat muusikat tegevad bändid toovad loodetavasti kohale suure ja väga eriilmelise publiku,” ütles Riik.

Mullu oli publikut koos vabatahtlikega ligi 1500 inimest. Ka tänavune kontsert saab teoks vabatahtlike abiga. “Väga tore, et vallarahvas appi tuleb,” nentis Krista Riik.

Tema sõnul tulevad piletid müüki esmaspäevast. Kontserdi pääsmeid saab osta 1. augustini Piletilevist, Orissaare kultuurimajast ja Tornimäe rahvamajast ning enne kontserti kohapeal.

 

 

Print Friendly, PDF & Email