Hooldekodu juhatajaks Kaie Lepp (2)

Kaie Lepp

SA Lääne-Saare Hoolekanne hooldekodu juhatajaks valiti nii sotsiaaltöö- kui ka juhikogemustega Kaie Lepp (pildil).

Hooldekodu juhi ametis peab Kaie Lepp kõige olulisemaks hooldekodu käivitada ja meeskond komplekteerida. “Oluline on, et hooldekodu meeskond hakkaks ühte sammu astuma ja meil tekiks  kodu, kuhu oleks hea tulla inimestel, kes on teinud paratamatu valiku hooldekodu kasuks,” sõnas ta Saarte Häälele.

Konkursile laekus üheksa avaldust. Kuna esimene valitu loobus kohast, pakuti seda järjekorras teisele tugevale kandidaadile.  “Kaie Lepa kasuks rääkisid tema kogemused sotsiaaltöö valdkonnas, aga ka hea juhikogemuste pagas,” ütles abivallavanem Tiina Luks.

Kaie Lepp oli kuni 2014. aasta jaanuarini Eesti töötukassa Saaremaa osakonna juhataja. Seejärel  töötas ta Sõmera Kodus tegevusjuhendajana. 2015/2016. õppeaastal omandas Kaie Lepp Kuressaare ametikoolis hooldustöötaja paberid, töötades õpingute ajal tegevusjuhendajana SA-s Kuressaare Hoolekanne. Hooldekodu juhataja alustab tööd hiljemalt 1. aprillist.

Spaahotelli hooldekoduks kohandamiseks käib projektijuht Margus Männiku sõnul praegu tõsine paberitöö, mis on võtnud aega arvatust rohkem. “Hoone rekonstrueerimiseks on käsil eelprojekti tegemine, millega saab ehitusloa taotleda ja hanke välja kuulutada.”

Margus Männik avaldas lootust, et Raivo Puusepa arhitektuuribüroo koostatav eelprojekt valmib märtsi lõpuks.

Monika Puutsa, Mehis Tulk

Print Friendly, PDF & Email