Horoskoop

JÄÄR
Tõenäoliselt puutud täna kokku inimesega, kes püüab sult osava jutuga saladusi välja meelitada. Jälgi, mida ja kellele sa räägid.
SÕNN
Hoidu impulssostudest ja rahapillamisest. Kalkuleeri hoolikalt enne, kui midagi ostad. Võid saada ootamatu kingituse.
KAKSIKUD
Reageerid tundlikult, kui võimu kasutatakse valesti. Oma kohustustesse suhtud äärmise hoolikuse ja täpsusega. Oht kiiresti läbi põleda!
VÄHK
Pöörad nüüd tähelepanu eelkõige sisemistele protsessidele. Analüüsid ennast ja oma käitumist erinevates olukordades. Võimalik, et teed huvitavaid avastusi.
LÕVI
Võid täna sattuda uude seltskonda, kelle huvid on sinu omadest erinevad. Püüa siiski olla avatud, võid saada enda jaoks huvitavaid mõtteid.
NEITSI
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes sind alt veavad. Kui pead midagi suuremat korraldama, pöördu abi saamiseks nende poole, keda sa hästi tunned.
KAALUD
Täna kerkivad esile tööalased probleemid, mistõttu romantikaks arvatavasti aega ei jäägi. Oled sunnitud meelelahutamise edasi lükkama.
SKORPION
Sinu peamine püüdlus on täna end võimalikult heast küljest näidata, kuid suure pingutamise tõttu võib välja kukkuda pigem vastupidi.
AMBUR
Võimalik, et satud täna kellegi seltskonda, kes räägib nii palju, et sina ei saa sõnagi suust ning oled sunnitud kuulama juttu, mis sind ei huvita.
KALJUKITS
Tänu oma praktilisele ja analüütilisele mõistusele suudad saadud informatsiooni ka teistele mõistetavaks ja kergesti arusaadavaks teha.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest emotsionaalsem, kuid peaksid siiski meeles pidama, et tähtsaid otsuseid pole mõtet langetada tunnetest lähtuvalt.
KALAD
Perekonna ja suguvõsaga seotud kohustuste kasv. Sinult oodatakse tuge ja mõistmist, võid sattuda psühholoogi rolli. Püüa olla teistele eeskujuks.

 

Print Friendly, PDF & Email