Horoskoop

JÄÄR
Võid täna oma meelehärmiks avastada, et sõber on sind mingil moel alt vedanud. Kaotad seetõttu usalduse ka kõikide teiste inimeste vastu.
SÕNN
Tänased planeediseisud võivad sind sundida lausa pööraselt käituma. Kaotad reaalsusetaju ega tunne millegi ees hirmu. Püüa vältida alkoholi.
KAKSIKUD
Mõjud täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak seljatagant.
VÄHK
Võid täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, kuid ära lase end sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.
LÕVI
Täna on soodustatud intellektuaalsed suhted. Hea päev sõlmida ametlikke lepinguid ja pakkuda välja oma ideid. Töö lausa lendab su käes.
NEITSI
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes sind alt veavad. Kui pead midagi suuremat korraldama, pöördu abi saamiseks nende poole, keda sa hästi tunned.
KAALUD
Täna ei taha asjad hästi alluda sinu kontrollile. Võimalikud segadused ja üksteise valestimõistmine. Jäta tähtsate otsuste tegemine kellegi teise hooleks.
SKORPION
Sinu tuju on suurepärane. Paraku võivad  ülemeelikud meeleolud kaasa tuua pealiskaudsuse. Oht midagi kaotada!
AMBUR
Meeldivate sündmuste päev. Soodne aeg reisimiseks, sotsiaalsete ja juriidiliste probleemide lahendamiseks. Hea päev õppimiseks.
KALJUKITS
Täna on töine päev, suudad aktiivselt tegutseda, lubamata endale puhkehetki. Püüa siiski mitte üle pingutada. Väldi tülisid.
VEEVALAJA
Kipud täna asju lihtsustama ja oma selgitustes pealiskaudseks jääma. Samas oled üsna rõõmsameelne ja optimistlik. Väldi tõsiseid teemasid.
KALAD
Tänane päev võib tuua su teele inimesi, kelle mõtteis liiguvad seks ja ihad. Arvesta, et mingil põhjusel tõmbad sa ise sellist suhtumist ligi.

 

Print Friendly, PDF & Email