Horoskoop

JÄÄR
Võid pettuda, kui näed, et sa polegi ühe inimese jaoks nii tähtis, kui olid lootnud. Täna pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks.
SÕNN
Saad nüüd rahus teha seda, mida oled juba pikka aega plaaninud. Tänane päev kujuneb rahulikumaks, kui oleksid oodanud.
KAKSIKUD
Mida mõnusama energiaga ja kirevam seltskond, seda mugavamalt sa end tunned. Heade võimaluste päev sinu jaoks.
VÄHK
Oled eesmärgiks võtnud endale luua võimalikult hea positsioon ja turvalisus, millega kaasneb staatus. Selle nimel oled valmis isegi oma mugavustsoonist väljuma.
LÕVI
Hea päev uute projektide käima lükkamiseks ja suhtlemiseks uute ja huvitavate inimestega. Tunned endas väge midagi suurt korda saata.
NEITSI
Sul võib nüüd esineda raskusi teiste inimeste mõistmisel ja koostöö tegemisel. Oled pigem individuaalsel lainel, eelistades tegutseda iseseisvalt.
KAALUD
Võimalik, et tõmbad täna ligi pedante, kes püüavad sind igal võimalikul juhul kasvatada ja õpetada. See ajab sind lausa marru.
SKORPION
Võimalik, et saad täna häid pakkumisi, mis puudutavad täiendavaid sissetulekuid. Paranevad ka sinu perekondlikud suhted.
AMBUR
Täna sujuvad kohe kõik asjad. Ela täiel rinnal ja naudi helget päeva. Sa kohe tunned pärituult purjedes, niisiis täiskäik edasi!
KALJUKITS
Võiksid praegu enam keskenduda sellele, et oma kodused asjad tehtud saaksid. Ses vallas peaksid sinu jõupingutused igati hästi õnnestuma.
VEEVALAJA
 Kipud täna endasse tõmbuma ja nukrutsema. Nostalgilised meeleolud viivad sind tagasi minevikku. Väldid rahvarohkeid paiku.
KALAD
Oled täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviisi parandamiseks, dieediga alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email